Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Nektek tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nektek tetszenek az olyan fiúk akik hasonlítanak Marcus & Martinusra?

Figyelt kérdés
Én hasonlítok rájuk, csak nem szőke hanem barna hajam van.

2020. ápr. 9. 21:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem túl férfias. Még ha alkalmi kapcsolatra éppen megteszi de nem fog meg rajta semmi. Ennyi erővel lehetnék leszbi is.
2020. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Pazarolhatnád másra is az idődet, mint hogy éppen felkapott énekesekhez hasonlítgasd magad...


Amúgy nem, nem tetszik. Semmi nincs rajtuk, ami miatt helyesnek mondanám őket. Már csak az is, ahogy a hajuk kinéz... Rá se nézek ilyen fiúkra.

2020. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem jön be. Ízlések és pofonok, nem?
2020. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én próbálok minnél inkább férfias lenni.
2020. ápr. 9. 22:23
 5/35 anonim ***** válasza:
6%

persze hogy tetszik nekik, az eboy stílusért minden tini kiscsaj benedvesedik. tudod az a "tinilány" aki a gyakorikérdések fórumon tölti az idejét, az vagy

- 34 éves, jánosnak hívják

- kitaszított, túlsúlyos és nem vonzó

egyszóval nem számít a véleményük. egy normális tinilány instagramon és netflixen tölti el a mindennapját, nem itt


mellesleg az itt lévő válaszolók elég viccesek "rá se nézek az ilyen fiúra" pont te vagy az a buta kurvä aki az életét is feladná hogy egy ilyen fiú ránézzen. védekező mechanizmus amit csinálsz, pontosan tudod hogy nem nézel ki elég jól egy ilyen fiúhoz, ezért próbálod lepergetni magadról azzal hogy azt állítod úgy sem érdekel. mindketten tudjuk hogy ez az igazság=))

2020. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%

#5

Milyen kis mindentudónak hiszed magad:o

Elképesztő ez az eszmefuttatás!

2020. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én itt most a normális csajszikra gondoltam, akik nem túlsúlyosak stb...
2020. ápr. 9. 22:34
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
16 éves lány vagyok, de ezek szerint nem kéne itt legyek :((
2020. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%

#5

Én egy ideje itt töltöm az idejem, de csak azért mert add1 tökre jó itt normális válaszokat adni, add2 halálra unom magam.

Viszont nem vagyok se kitaszított.. se túlsúlyos.. vonzó meg, hát kinek mi a vonzó. És khm tizenéves vagyok, ezert is irok ebbe a kategoriaba, sose értettem hogy az öregebbek miért írnak ide, ha nem tanácsokat akarnak adni intelligens formában..


Kedves kérdező!

Bár fogalmam sincs ki az a Marcus meg Martinus és életembe nem hallottam róluk, de szerintem nincs baj velük és ha hasonlítasz rájuk az teljesen rendben van.

Talán kicsit kisfiús az arcuk, de szerintem ez tökre egyedi

2020. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
77%-os válaszolónak köszi! :-)
2020. ápr. 9. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!