Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú de nem rég megtudtam hogy van barátnője, de én nem szeretném elszakítani őket de még mindig nagyon tetszik a fiú. Nem tudom elfelejteni a fiút, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Várj
2020. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én fordított esetben voltam anno, fiúként tetszett lánybarátom, aki foglalt volt. Ez egy nagyon kemény helyzet... Ennél kicsit több infó kellene nekem, akár priviben írhatsz, én is megosztom a tapasztalataimat. Így felszínesen annyit tudok mondani, hogy ne add fel, de az érzelmeidet vedd vissza egy kicsit, mert minél tovább nem sikerül, annál elkeseredettebb leszel. Ezt tapasztalatból mondom. Próbálj meg más iránt is kutatgatni, nekem sikerült úgy tompítani az érzelmeimet. De még egyszer, szerintem tudok segíteni, írj priviben és keresünk valami megoldást.

19/F

2020. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem is várj mert nem szép dolog lenne ha miattad szakítanának.Ha majd a fiúnak nem lesz barátnője akkor hajts rá de addig is légy a fiú barátja(vagy akármilye csak ne legyél számára idegen).Elfelejteni nem kell a fiút csak várj míg szabad lesz.

2020. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nagyon közeli barátom
2020. ápr. 11. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd úgyis megtetszik más. Ilyenkor ez kéthetente változik.
2020. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tartsd a kapcsolatot vele mint barát. Beszélgess néha vele és egyéb. Az idő és a sors úgy hozza, hogy eljött a pillanatod, ne habozz.
2020. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek várjon rá?es ha nem szakítanak? Próbáld elfelejteni és keresd meg a saját párodat, sokat várni felesleges.
2020. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!