Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mi az ami felkelti az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az ami felkelti az érdeklődésetek egy fiú felé, akit interneten ismertetek meg, de még nem ismeritek igazán? Fiúk! Bevállt módszerek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, nagyon kedves és okos. Interneten ismertem meg, első látásra már nagyon tetszett és nagyon értelems és okos csajszi. :-) Mindent megtennék hogy beszélgessünk egyet és megismerjük egymást jobban. Nem nagyon ír nekem, de ezt betudhatom szerintem annak hogy nem igazán ismer, vagy annak hogy szégyenlős egy kicsit. Lányok! Mi az ami ilyenkor általában felkelti az érdeklődésetek? Fiúk! Mi az amit ti ilyenkor tesztek és bevállik? Biztos hogy nem kosarazott ki, mert nem is ismerjük egymást még túlzottan.

2020. ápr. 12. 22:21
1 2
 1/12 Gandhictator válasza:
38%

Küldj neki padlizsán emojit.

17/F

2020. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Srácként írom, írogass neki, jobbat nem tudok. Add magad, vagy szimpi vagy neki, vagy nem. Ha igen, akkor várd ki az alkalmat és hívd el valahova, ha nem, akkor a csaj nem érdemel meg téged, és mást kell keresned.
2020. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azzal 1.000.000% hogy elriasztanám, ennyi erővel azt is írhatnám hogy ott helyben... Szeretném ha felizgatnám egy kicsit, pont annyira hogy érdekes legyek neki. Nem tudom hogy a külsőm tetszik-e neki, de szerintem ha nem is tart macsónak, de szerintem azért helyesnek tart, akkor nem ismerkedtünk volna. Azt akarom hogy megismerjen és hogy beleszeressen a belső értékeimbe, nem csak a külső számít, de azért az is.
2020. ápr. 12. 22:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Mermint az előzőt az elsőnek címeztem.
2020. ápr. 12. 22:48
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Az lenne a biztos ha őőírna rád , pesze elösször neked kell kezdenányezni és ha utánna ö keres akkor szimpatikus vagy neki.
2020. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én így ismertem meg az egyik barátomat, de mi tényleg csak barátkoz(t)unk.

Én írtam rá, először csak az alap dolgokról beszélgettünk, hogy hány évesek vagyunk, hova járunk iskolába, család, zenei ízlés stb. Aztán a többi magától jött.

Viszont ne úgy kérdezgesd, hogy felteszel egy kérdést, aztán ha arra választ kaptál jön a következő. Nem vallatás ez. Próbáld te is kifejteni a dolgokat, ő is ki fogja így (remélhetőleg). ÉS! Legyen saját véleményed! Nagyon fontos. Ne hagyd rá semmit, hogy te is ugyan úgy gondolod, csak, mert azt akarod, hogy megegyezzen a véleményetek. Ez nem erről szól.

Valamint, ha elég nyilvánvaló jelzéseket ad, hogy nem jössz be neki, akkor vedd az adást, ne erőltesd, ne mesélj bele nemlétező dolgokat, mert azzal csak mégjobban rontasz a helyzeten.

Egyébként mióta "beszéltek"?

Vannak "játékok" is, amikkel lehet ismerkedni, nekem ezek nagyom tetszettek, bár sosem sikerült kipróbálni őket. Ilyen pl a 3 dolgot mondj, ami arról szól, hogy mind a ketten mondtok felváltva 3-3 állítást magatokról, bármivel kapcsolatban. Esetleg felváltva kérdezitek egymást bármiről, amire muszáj válaszolnotok, különben meg kell csinálnia valamit. Biztos vannak még más ilyenek is, én most ennyit tudok hirtelen.

Ja, és semmiféle képpen ne küldj neki padlizsánt! Ezzel az erővel, akár dickpicet is küldhetnél.


Ui.:#2 Mi az, hogy a csaj nem érdemli meg őt, ha nem akar elmenni vele sehova? Lehet, hogy egyszerűen csak nem szimpatikus neki. Ez senkinek nem a hibája, nehogy már a lány legyen a hibás, mert nem akar vele lenni!

17/l

2020. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem küldök neki. :-) Köszi, nagyon hasznos volt. Te mitől nyílnál meg egy fiú előtt, hogy ne legyél merev?
2020. ápr. 12. 23:23
 8/12 A kérdező kommentje:
De nagyon tetszik. :-) Ha ha a külsőm nem is jönne be neki a belsőm biztosan. Szeretném ha ő lenne barátnőm. :-) Ilyet még soha nem éreztem, kicsit tétlennek, de nagyon jól érzem magam.
2020. ápr. 12. 23:30
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló szituban vagyok, szintén srácként. Én alapból olyan típus vagyok, aki nem erőltet semmit meg nem akaszkodik a másikra. Mivel nem is vagyok egy könnyen ragaszkodó típus, így mindig megvan a távolság. Nálunk általában ő ír, én ritkábban. Nyilván az elején neked kell keresned, de nem folyton, hagyj neki teret. Ezekben az első napokban, pedig próbáld ki ismerni, hozz fel olyan témákat, amikről sejted, hogy tud írni valamit, illetve amikről neked is van véleményed. Alakítsd ki a bizalmat, de azért legyen meg a kellő távolság, hogy ne gondoljon a barátjának, mert abból könnyen átcsaphat friendzoneba. Próbálhatod irányítani a beszélgetést, ne hagyj mindet rá, mert akkor ő is esetlennek fog tartani és unalmas is. Legyen kellő önbizalmad, ahhoz, hogy független személyiségnek tudjon gondolni és ne azt lássa, hogy teljesen oda vagy érte.
2020. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Én is igy ismerkedtem meg a jelenlegi barátommal.Először nekem egyáltalán nem tetszett úgy az illető, hogy szerelmes legyek, de egyre többet beszélgettünk (persze volt hogy csak felszines témákról, de sokszor éjszakába nyúlóan mély témákról is) és végül elhivott, hogy találkozzunk. Nekem onnatól nem volt kérdés, hogy szeretnék-e vele lenni. Szerintem minden lánynak fontos a személyes találkozó és a kontaktus. Nálam biztosan bevált. Ne erőltess semmit, amit ő nem akar és csak legyél önmagad!!:)

17/L

2020. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!