Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az év elején átmentem egy másik suliba ahol megismertem egy gxönyörü lányt(az osztálytársam)

Elkezdtünk beszélni,messengeren is és élőben is jól elbeszélgettünk majd,elmondtam neki hogy nagyon bejön de nem nagyon reagált rá semmit.A múltkori insta storyjába megkérdeztem,gogy esélyem lenne-e de azt írta,hogy 10/0 (kvázi nincs)

De a suliban rengeteg vegyes jelt küld,például rengeteget szemezünk es mindig mosolyog rám olyankor,és ritkán meg is őlel es olyan általában azt súgja hogy:"tudom hogy erre vártál"

Es nem tudom mit tegyek :(

Jobb lenne nyiltan rákérdezni vagy még erősitsem meg jobban a kapcsolatunkat?

(Minden értelmes válaszra meg az értékelés)



2020. ápr. 14. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A helyesírásért elnézést kérek!
2020. ápr. 14. 20:18
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg kelletett volna csókolni azonnal
2020. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 sajnos ezt nem tehettem meg,mivel nem tudtam,hogy mi kett volna a reakciója.
2020. ápr. 14. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A múltkori insta storyjába megkérdeztem,gogy esélyem lenne-e de azt írta,hogy 10/0


Ez nem elég egyértelmű?

Ha meg a-t gondol, de b-t mond, akkor totál éretlen még egy kapcsolathoz.

2020. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyértelmű hogy nem szeretne tőled semmit se

Ezt el kell fogadni

Engedd el

Mskd jön egy másik

2020. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyértelmű ha 10/0 akkor 0 az esélyed... nem kell 20 körömmel ragaszkodni hozzá, biztosan vannak jobb csajok abbana suliban. :D Vagy vegyél egy motort, volt egy fiú osztálytársam aki azzal járt (nme robogó, rendes, rendszámos sport) tapadtak rá a csajok..:D
2020. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(amúgy ő a legjobb csaj a suliban)
2020. ápr. 14. 21:23
 8/13 Lena7 ***** válasza:
100%

"De a suliban rengeteg vegyes jelt küld,például rengeteget szemezünk es mindig mosolyog rám olyankor,és ritkán meg is őlel es olyan általában azt súgja hogy:"tudom hogy erre vártál"


Ez alapján úgy tűnik ,hogy a csaj csak játszadozott veled.


Keres egy másik lányt. Idővel biztosan fogsz találni olyan lányt,akinek te is bejösz :)

2020. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akis_hamis ***** válasza:

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Sajnos én is sokáig tettem hasonlót.

Lehet most nehéz elengedni, de csak ez a helyes út. Meg az is lehet, hogy ha lát másik csajjal, akkor majd akar :D

2020. ápr. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Lehet én vagyok régimódi vagy bonyolult, de he... Lényegében azt se tudod, hogy ki ő és ilyennel letámadtad? :D
2020. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!