Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Belezúgtam a legjobb fiú barátomba, és kétszer is vele álmodtam. Először összejöttünk, majd meg akartam csókolni de ő csak apró puszikat adott nekem. A második álmomnál már visszacsókolt. Utánanéztem, és ha közeli baráttal álmodunk és megcsókoljuk, ő pedig visszacsókol akkor valószínűleg érzünk egymás iránt valamit. Valaki esetleg tudja ez mit jelenthet?

2020. ápr. 15. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Szia

Hát en úgy tudom hogy ha valamit álmodsz akkor az valóra fog válni...Na én álmodtam már olyat is hogy meghalok meg ilyenek és még élek szerencsére úgyhogy ez nem annyira igaz.Szerintem sokat gondoltál rá és ezert álmodtál ilyet

2020. ápr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, azon kívül, hogy tetszik neked. :D
2020. ápr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne olvass hülyeségeket az álmokról. Azért álmodtad ezt, mert ez a vágyad, ennyi az egész.
2020. ápr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy belezúgtál, tehát sokat gondolsz rá, rendszeresen foglalkoztat. Teljesen természetes, hogy az álmaidban is megjelenik.

Most már csak az a gond, hogy a barátod álmait nem ismerjük. Bízzunk benne, hogy ő meg veled álmodik-

2020. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MHUNOR válasza:
semmit nem jelent
2020. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Azt jelenti, hogy homokos vagy, de próbálj tenni ellene.
2020. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!