Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek szerelmes lenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szerelmes lenni egy lányba de nem igazán bízom benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég randiztam egy nagyon aranyos és jofej lánnyal és ki derült, hogy nagyon össze illünk, de hallottam róla egy dolgot, hogy 3 fiúval elment valahova... (Biztos nem legózni) és emiatt nem igazán akarok vele össze jönni, lehet hogy ez csak egy pletyka de hogy deritsem ki, hogy ennek van e alapja is. Nem tudom, hogy kérdezzem meg tőle. Érdemes egy ilyen lánnyal komolyabbra is fordítani adolgot mert nagyon szimpatikus de emiatt félek ettől az egésztől. Köszönöm a válaszod.

2020. ápr. 18. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Veled nem érdemes komolyabbra fordítani, ha egy pletyka miatt ennyire elbizonytalanodsz.
2020. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdem én te egy olyan lánnyal össze jönnél aki bármikor megcsalhat mert nem elég neki egy?
2020. ápr. 18. 15:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt már ilyenbe részem úgyhogy csak a tapasztalataim alapján tettem fel a kérdést.
2020. ápr. 18. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg neki hogy hallottál róla egy pletykát és nézd meg hogyan reagál rá, akkor ki fog derülni minden.
2020. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy hallottál róla egy pletykát és el mondod neki mit hallottál és meg látod, hogy reagál rá.
2020. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ha egy lányról nem hallasz egy pletykát, hogy elment 3 fiúval valahova, az sosem csalna meg?
2020. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ilyen bizonytalanságot, akkor ne foglalkozz vele vagy csábítsd el és hagyd ott, hadd tanuljon:) Csak poén volt. De valójában ki tudod ismerni akkor is, ha veled van. Igazából nem szabad vele kezdeni, mert nem bízol benne. Ha nem tudod a bizalmadat megerősíteni, mielőtt járni kezdetek, akkor ne kezdj bele. Ha rákérdez mond el neki ezt a sztorit.
2020. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg jobban. Nem kell elhidd a pletykát, viszont mindig legyen a fejedben, hogy ne csalódj nagyot. Ha jobb viszonyba lesztek kicsit, nyugodtan kérdezz rá a dologra:)
2020. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, várnom kell ezzel a kérdéssel de biztos h fell fogom tenni. Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!