Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? A véleményeteke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A véleményeteket szeretném kérni erről az esetről.

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik. Igazából én se tudom miért, de folyton rá gondolok és nem megy ki a fejemből. A legnagyobb probléma, hogy van barátnője és jóban vagyok vele, bár az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk. (Nem a fiú miatt). Szerintetek mit csináljak? Nagyon félős vagyok, így nem hiszem, hogy észrevett egyáltalán.(Csak, mint a barátnője "haverja")

/L



2020. ápr. 21. 13:16
 1/4 Quorra08 ***** válasza:
100%

Hidd el ismerős. És sajnos nem tudom hogy mit kéne tenned mert persze elfelejteni nem tudod. Ez egy tini lánynál teljesen normális. Legalábbis mindenhonnan ezt halljuk ezért valószínüleg igaz. Én azt tudom mondani hogy várj, és amennyir tudod vond el valamivel a figyelmedet róla. Mondjuk olvass, süssél sütiket és ilyesmi.

/L

2020. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Most nem találkozok vele szóval talán könnyebb lesz elfelejtenem... Sajnálom h veled is ez/ez volt a helyzet. Jó tudni h valaki megérti a problémámat.
2020. ápr. 21. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben a helyzteben a felejtésen/elengedésen kívül semmit sem tudsz tenni, hiszen van valakije. Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy neked milyen a kapcsolatod a lánnyal illetve hogy a fiú észrevett-e, mert ugye foglalt. :(
2020. ápr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Rajta vagyok a felejtésen... Persze valahol végig tudtam, hogy nincs más megoldás, de azért reménykedtem. Még egyszer köszönöm nektek!
2020. ápr. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!