Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy utaljak rá hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak rá hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és rairtam és beszélgettünk és nagyon jófej és szeretnék utalni rá hogy tetszik nkm.es tegnap mondta hogy ma majd videochatelhetnenk

2020. ápr. 21. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidichatelj vele, próbálj pici jeleket adni neki, majd leesik neki előbb utóbb
2020. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:

Dícsérd meg videochaten, hogy xy ruha jól áll rajta, vagy csak szimplán mond neki, hogy helyes. Ne bonyolítsd túl, egyszerű lények vagyunk. :D

Amúgy a viselkedésedből úgyis le fog jönni neki.

2020. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt, hogy az emberek így utalgatnak meg pici jeleket adnak. Aztán meg majd sír a szájuk, ha az illető nem veszi észre vagy félreérti. Nem sokkal egyszerűbb megmondani neki rendesen, hogy tetszik neked?
2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ez az.
2020. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. szemüveges vagy akkor kérdezz rá hogy bejönnek-e neki a szemüveges lányok.
2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
fingom sincs ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..xdd
2020. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna!😅❤
2021. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!