Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a srác nagyon bizonytalan, és folyamatosan változik a véleménye kettőnkről? Nem tudja eldönteni, hogy mit akar? (Többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nagyjából két hónapja megismertem egy srácot, ő 16 éves. Összejöttünk, eleinte minden rendben volt, neki én voltam az első barátnője, sőt..tulajdonképpen mindenben én voltam neki az első. Alapból egy félénk természetű srácról van szó, de én úgy érzem hogy egymás mellett mindketten sokkal felszabadultabbak vagyunk mint alapból. Nagyon sokat beszélgetünk (főként élőben) nem siettünk el semmit, az első csók is kb a 6. találkozón történt meg, és már le is feküdtünk egymással. Most pedig rátérek a lényegre.

Két nappal ezelőtt elkezdett olyanokról beszélni, hogy neki még nem való barátnő, mert még nem elég érett hozzá, és hogy maradjunk inkább barátok. Azt is mondta, hogy megunt. De! Még aznap este rám írt, hogy beszéljük meg a dolgokat, és hogy mennyire szeret, stb. Ma megint találkoztunk. És ismét eljátszotta ugyanezt. Nem tudom mit csináljak..Nagyon nehezen váltunk el, nem is öleltük meg egymást csak elköszöntünk. Ahogy láttam, majdnem elsírta magát (mint ahogy 2 nappal ezelőtt is). Szóval nem tudom, hogy most mit tegyek..Másodszor gondolta meg magát, és nem tudom hogy miért csinálja ezt, miért ilyen határozatlan. Persze tudom, hogy én vagyok neki az első és nem nagyon van képben a dolgokkal..de azért mégis. Kérlek, segítsetek! Adjatok valami tanácsot..nagyon el vagyok bizonytalanodva


2020. ápr. 22. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el

Kisfiú még

2020. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez a hozzáállás gondolom nem is fog változni a közeljövőben..:(
2020. ápr. 22. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak fél, szerintem ne add fel:)

Bizonytalan emberek sokszor hiszik azt, hogy jobb lesz, ha nem is jártok. Szerintem beszéljétek át, hogy ő mit érez és ilyemi, úgy talán juttok valamire. Kérdezd meg azt is, mit miért mond, mert fontos lehet.:)

18L

2020. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos azóta sem békültünk ki..Fbon kétszer is beszéltünk, de csak teljesen semleges dolgokról.Mint mindig, most is nagyon kedves volt velem, mintha mi sem történt volna. Az insta storymat is mindig megnézi, pedig már két napja nem is beszéltünk. Nagyon fáj, hogy nincs velem, és rettenetesen hiányzik. :( Mit tegyek?
2020. ápr. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!