Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a törökökről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a törökökről? Magyar lány+ török fiú?

Figyelt kérdés

Az egyik közösségi oldalon kb. 2 hónapja rámírt egy nagyon helyes 17 éves török fiú. Azóta összeismerkedtünk, és többször is kifejtette, hogy nagyon tetszem neki és szeretne velem találkozni. El is szeretne hívni hozzájuk, persze csak miután lecsengett minden a járvánnyal kapcsolatban. Az igazság az, hogy az illető nekem is nagyon megtetszett és szívesen ki is mennék hozzájuk. Egyedül attól félek, hogy ugye Törökországban teljesen mások a szokások, mint itt, Európában beleértve persze a vallást is. Félek, hogy ők másképp kezelik a nőket, és nem néznék túl jó szemmel, ha bemutatna a fiú a családjának egy európai, teljesen eltérő gondolkozású lányt. Persze olvastam, miszerint ma, a 21. században már nem nagyon fordul elő ilyen, de akkor is kettős érzelmeimet vannak ezzel kapcsolatban.

Ti mit tanácsolnátok vagy tennétek a helyemben?

Értelmes válaszokra lennék kíváncsi.


2020. ápr. 22. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Azon se csodálkozz ha eladják a szerveidet.Ne legyél már ekkora buta.

Amugy is miért te mész és nem ő jön?

2020. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

A mai lányoknak az a jobb, ha minél nagyobb idiótával jönnek össze, és egzotikum az arab/afrikai/török nőgyűlölő náció, akik az EURÓPAI nőket ribinek nézik és ribiként is kezelik.


(De azért valljuk be, hogy nem járnak túl messze az igazságtól.)

2020. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért aki szervkereskedésről beszél, gondolom még a várostáblát sem látta kívülről, nem hogy törökot látott volna. Németeknél kicsit maradibbak a törökök, törökországban meg van modernebb meg maradibb felfogású is. És 3-t ismertem aki nem németországi török volt, ők sokkal nyitottabbak és modernebben voltak. Viszont egy igaz mindre majdnem. Náluk még a fehérnép másodrendű. Az exem ismerkedett egy törökországi törökkel, tök jó fej volt meg minden. Egész addig a pillanatig, amíg meg nem hívta, ő pedig nemet mondott. Teljesen kiakadt, és nem bírta felfogni a helyzetet, hogy egy nő nemet mond.
2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Jó nagy ökör vagy, hallod? Miért nem ő jön elsőnek, s ha minden oké, akkor talán mész te is.
2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
A török kultúra teljesen más, mint a magyar. Ott szerintem férfiközpontú a társadalom jobban. A nőnek nincs sok beleszólása a dolgokba. Legalábbis a hagyományos modell szerint. Én inkább magyar fiút keresnék.
2020. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy a srác nagyon helyes, de azért nézz utána, muszlimoknál hogyan kezelik a nőket!
2020. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Tudnék mesélni, de hosszú lenne. Most válok éppen egy ilyentől. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne légy hülye! Nem kívánom senkinek azt, amin nekem keresztül kellett mennem évekig.


Persze akadnak jól működő magyar-török párkapcsolatok. Ezt aláírom, vszínű mind európai felfogású úgymond és nincsenek beleb*zulva a vallásba, emellett vszínű az alap iskolázottságuk is megvan és tudnak kompromisszumokat kötni, alkalmazkodók. DE! sok múlik azon, hogy Törökország melyik részéről származik, török vagy kurd? Iskolázottsága, nem akarod te eltartani őt ugye? Mert ott nem mindenki dolgozik, és ha keletebbre mész ott az a szokás él, hogy a nőnek otthon a helye, és segély ott se több, mint Magyarországon. Van e egyáltalán munkája? (igen, hogy nem e csak a vízumra hajt), és hogy mennyire vallásos?! És ha alkalmazkodik is vmennyire hozzád, neked akkor is több mindenben kell hozzá.


Éltem kint fél évet dél-keleti részén, így hidd el, pontosan tudom mit beszélek!

2020. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor, ha alibabának hívhatom.
2020. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

És honnan tudjuk, hogy nem irogat melletted még tucatnyi másik csajnak? Az sem érv, hogy elhívott, elhívnak ők mindenkit, mert tudják, hogy a többség úgyis visszakozik. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

Ennek ellenére nem mondom azt, hogy biztosan rossz ember, de Törökország akkor is egy konzervatív, veszélyesEBB ország, mint a miénk, ami itt van Európa közepén. És most ne gyertek a gyilkosságokkal stb-vel, mert a tények azok tények.

Száz szónak is egy a vége, jöjjön előbb ő. Egyébként is a fiúnak illene először a lányhoz jönnie. Vagy menj te, de a szüleid is kísérjenek el. Előtte pedig legyen sok telefonálás, videóchat, a családjával is.

2020. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Quorra08 ***** válasza:
62%

Figyelj. Szerintem nem jó ötlet. És egyet értek #1 el. Miért nem ő jön ha annyira tetszel neki. Amúgy nem akarom elitélni de a törököknek(muszlimoknak) több feleségük is lehet és verik a nőket. És ha esetleg meggondolnád magad akkor ne hidd hogy visszaengednek téged. Én azt mondom hogy a te dolgod, de szerintem nem kéne. Magyarországon is vannak jófej helyes srácok. Az biztonságosabb ötlet.

Szerintem nagyon jól gondold végig

2020. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!