Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor most mi van? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mi van? Hogy kene viselkednem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu.. Egy suliba jarunk, evfolyamtarsam es mikor eloszor meglattam felfigyeltem ra azota tetszik. Kesobb joval utana a suliba kozelebb kerultunk egymashoz, beszelgettunk sokat, rendes elkezdett ismerkedni velem, erezheto volt. Meg kozeledett is felem, megolelt, fogta a derekam, a vallamnal atkarolt es hozzam ert kozel, a hajambol felrehuzott egy tincset, meg ilyenek. Mindig azt nezte hol vagyok mit csinalok es mindig odajott hozzam, annyira orultem neki, egyertelmu volt hogy akkor en is tetszek neki, mar az elso perctol erdeklodott felem es nezett mindig. Ram is irt, aztan mondta hogy a baratnojevel mi a helyzet es mondott egy ket dolgot vele kapcsolatosan, irasban. Meg elobe is aztan. (De azt a mai napig nem ertem, hogy mikor ramirt ejfel utan par perccel volt, es kb akkor ert haza Pestrol, meg elv a baratnoje ment ele, szoval nem vagom hogy lehettem en akkor az eszebe🙄)

Nekem nagyon elment a kedvem, nem csoda..

Hozzam ugyanugy kozeledett tovabbra is de egyik naprol a masikra mar nem, semmi, azota nem is koszonunk.. Gondolom valahogy melyebbre fuztek a kapcsolatot a baratnojevel vagy valami, nem tudom mi jarhatott le a fejeben. (Mondjuk mar nincs egyutt vele, megtudtam).

De en nem tudok ezzel mit kezdeni, tenyleg nagyon tetszik pont hozzamvalo es ahh.. Nagyon megfogott es annyira tanacstalan vagyok nem birom😣 Mar ha csak meghallom a nevet is vagy valahogy szoba jon, vagy felbukkan valahol nekem vegem van melegseg minden😅 Mar almodtam is rola parszor. Tegnap is pont, de akkor egy melyebbet,kicsit erotikusnak is veheto volt..

Probaltam magamnak azt mondani hogy mar nem erdekel de ez nem igy van, gondolok ra amugy mindig, es nem tudom tagadni hogy tetszik, lehet szerelmes is lettem bele ki tudja😅 Nem tudom eldonteni.

A kerdes csak annyi lenne, hogy mit kene csinalnom, hogy viselkedjek elotte? Tudom jol hogy elbaszta meg minden, ebbe en mar nem latok szinte semennyi eselyt szoval. De tudom hogy tetszek neki, es azt szeretnem kerdezni hogy hogyan viselkedjek elotte ha valahol meglatjuk egymast vagy valami? Tudjatok milyen az amikor valaki "teszi magat" a kiszemeltje elott😅 Na szoval ilyenekre gondolok hogy pl nezzek ra a szemebe mondjuk, vagy dobaljam a hajam, vagy csak inkabb tegyek ugy tok termeszetesen mintha egyaltalan nem is erdekelne es eszre se vegyem?



2020. ápr. 24. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Éretlennek tűnsz a szerelemben, remélem csak ebben a kérdésben játszottad a fejed és amúgy nem ilyen vagy
2020. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi értelme tenni magadat előtte. Ha úgy akarsz csinálni mint akit nem érdekel akkor csak sétálj el előtte és kész.
2020. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, mi történt vele így hirtelen, de azt javaslom, hogy esetleg írj rá, hogy mi van vele, vagy ha majd találkozol vele, akkor is köszönj neki. Sok ilyen esetben, ha később valaki meggondolja magát, és rájön, hogy rosszat tett, már fél újra közeledni. Szóval tegyél felé lépéseket, ha nem csináltál semmi olyat, ami miatt utál, nem lehet baj:)

18L

2020. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe,próbálnám elfelejteni.Még ha kapcsolatba is kerültök,akkor is lehet,hogy egy másik lányt fog hódítani.Nem jutt eszembe hirtelen magyarrul,de vannak ilyen "everything for the chase nothing for the relationship"(röviden azt jelenti,ha valaki érdeklődést fejezz ki hódításnál.Akkor már nem érdekes,így ugyan úgy keres egy másik lányt.)Fiúk.Nem fogod már érdekelni,felesleges azzon gondolkodnod,hogy viselkedj.Így viselkedj természetesen.
2020. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben közelednék felé. Csak viselkedj teljesen természetesen mintha egy szimpla barátod lenne. Ha tényleg tetszel neki önmagadat szeresse ne azt akit előtte megjátszol.
2020. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!