Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom rám irt hogy már nem szeret utána rám irt hogy csak azért mondta mert unatkozott utána ujra össze jöttünk és most megint szakitottunk és most megint probált közeledni hozzám de bunkó voltam vele {amit nem igazán értek hogy miért}

A tippem amiért ennyiszer összejöttünk szakitottunk a karantén miatt van eddig semmi ilyen nem volt. Lettiltott hogy érjem el hogy ujra jóba legyünk?



2020. ápr. 24. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd
2020. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd.

Valaki biztos van még a képben és az nem a Győrfi Pál.

2020. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd. Felesleges olyan után menni, akit nem is érdekelsz.
2020. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hülyének néz teljesen. Ilyennel akkor se szórakozunk ha unatkozunk, teljesen mindegy hogy karantén van vagy nincs.
2020. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress mást! Senkinek hagyd a bolondját járatni veled, se szerelemben, se másban.
2020. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!