Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem bírom tovább. Hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom tovább. Hiányzik a lány akivel 3 éve szakítottunk. Azóta már voltak másik barátnőim is de sosem működött. Az öngyiklosság gondolata gyötör hónapok óta. Semmi esély vele újrakezdeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Zenész srác vagyok de egyszerűen beleőrülök a fájdalomba ha meghallom hogy zongorázik(a lány).

Elkezdtem darabokat írni de nem segített. Eljárok pszichológiushoz de az sem segít. Gondoltam már a drogokra. Összebarátkoztam a falcolással, tanultam sportoltam fejlődtem olvastam zenét írtam rengeteget. De ez mind semmit sem ér ha ő nincs velem


2020. ápr. 28. 23:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem is volt olyan ember az életemben akiről úgy gondoltam képtelen lennék nélküle élni,de tudom közhely,de ne hagyd, hogy egy másik ember jelentse a világot,én is nagyon nehezen léptem túl rajta.Sokat szenvedtem,de hidd el az idő tényleg segít.. Miért lett vége a kapcsolatotoknak? (ha meglehet tudni)
2020. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mitől volt ő különlegesebb, mint azok, akikkel utána jártal, és nem működött?
2020. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Es miből gondolod hogy semmi esélye ujra kezdeni vele? Mi volt a szakítás oka? Bocs hogy ennyit kérdezek, de ezek nélkül nem nagyon lehet okosat mondani.
2020. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért szakítottatok?
2021. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!