Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene folytatnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene folytatnom?

Figyelt kérdés
Halihó. Van egy gyönyörű lány és vagyok én. Nos elkezdtünk nemrég beszélgetni és órákig beszélgettünk. Ez kb. másfél napja tart. Sok témát átbeszéltünk már, hobbi, suli, barátok stb. Az egyik képét be is tettem háttérképnek. Egy probléma van. Nem tudok neki mit írni. Eddig mindenre válaszolt, legtöbbször hosszabban fogalmazta meg a dolgot. Írtam neki hogy van-e valami téma amit áttudnánk beszélni? És sajnos nem tudott mit írni. Nagyon közel lakik hozzám, lehetséges hogy megbeszélünk majd egy találkozót. Szerintetek mit kellene kérdeznem? Mi lenne a következő lépés? Vagy egyszerűen csak hagyjam hogy írjon? Esetleg ha történik valami meséljem el neki? Vagy talán esténként beszélgessek vele egy picit? Tényleg gyönyörű lányról van szó. 16/F

2020. máj. 3. 23:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne nyomulj. Nekem a szövegedből az jön le, hogy őt többre tartod mint magadat. Lehet szép, de attól még nem kell hanyatt esni tőle, amíg nem is ismered, és nem bizonyított. A csajoknak nem jön be ez a stílus hidd el nekem. Legyél határozott, de az elején kicsit távolságtartóbb és a lényeg az önbizalom, a többi majd megy magától. Semmiképp ne görcsölj a részleteken.
2020. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már tényleg nem tudtok miről beszélgetni és 1-2 napig se ír egyikőtök sem akkor az egész elfog tűnni a semmibe.

Kérdezd meg nincs e kedve elmenni valamikor valahová.

Ha a vírus helyzet miatt nem lehetséges akkor pedig ki kell találni valamit. Például kezdj el írni egy könyvet és kérd a segítségét. Majd elküldöd amit írtál és mi a véleménye róla stb. Csinálj valamit amiről tudod, hogy őt is érdekelheti.

Vagy süss egy sütit valamilyen fura formával és beszéljetek arról.

Amúgy nálam is ez van :D

Beszélgetek vagy 3 lánnyal de mindegyiknél abba maradt a beszélgetés. Az egyikkel még küzdök valahogy xD

22/F

2020. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a segítségeteket! Próbálom lazán kezelni a dolgot, szerintem eddig túl hypeoltam.
2020. máj. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!