Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe úgy, hogy sokat gondolunk rá? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát ha egy személyt ismertünk, de ő már nem az életünk része többé, mert elköltözött. És akkor amikor ismerted, akkor még nem tetszett, tehát nem is voltál belé szerelmes. Viszont mostanában (úgy, hogy már valószínű nem látod többé) egyre többször gondolsz rá, mindennap vele álmodsz, napközben is csak rá tudsz gondolni. És az álmodban csókolóztok, meg szerelmet vallotok egymásnak, és amikor felkelsz akkor egy szomorú érzés tölt el, hogy csak álom volt, és sajnálod, hogy soha nem fog megtörténni.

Meg már sírsz is miatta, mert folyamatosan csak rá gondolsz, és eljátszol a gondolattal, hogy milyen lenne ha együtt lennétek, de amint eszedbe jut, hogy valószínű ez már soha nem fog megtörténni akkor elsírod magad?


Ha ezek történnek akkor lehetséges, hogy beleszerettem az adott személybe? Úgy, hogy csupán gondolok rá, és a régi szép időkre, amikor még a közelemben volt, a jó élményekre vele, és ilyeneket álmodok róla, valamint szomorú vagyok, hogy már nem látom többé és nem lehet köztünk semmi + még sírok is "miatta"?

Mint mondtam, amikor még itt volt, akkor semmit nem éreztem, hidegen hagyott. Most meg szomorú vagyok, hogy nem volt és már nem is lesz köztünk semmi.



2020. máj. 4. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Öhm, írtam privátban
2020. máj. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges, nekem is volt hogy olyan csajt szalasztottam el aki amúgy szerelmes volt belém de f1ngom nem volt róla, aztán bejött de különösebben nem érdekelt, utána én jöttem be neki de mikor újra el kezdtünk beszélni és "újra megismertem" rájöttem hogy egy filléres r1bi lett és senkinek nem kéne már hiába néz ki jól.


Meg van egy exem akit nem láttam másfél éve kb, nem tudom mi lelte de egy nyom0rék voltam vele mikor együtt voltunk, most utólag jöttem rá pedig újra kezdeném vele amúgy ennyi idő után is, de túl nagy a büszkeségem ahhoz hogy rá írjak merre lakik most meg ilyenek. (gondolom elköltözött csak nem tudok róla)

2020. máj. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ilyenkor jön rá sajnos az ember.Mikor már nincs ott,de egy idő után nem is őt szereted,hanem azt a képet amit alkottál róla.Velem is volt hasonló,de miután rá írtam és beszéltünk elmúlt az érzés.
2020. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorúan hallom :(

És van erre valami "gyógymód", hogy elfelejtsük az illetőt. Annyira idegesítő, hogy nem tudom kiverni a fejemből, folyotn rágondolok, róla álmodok, már elegem van ebből.

Hogyan gyógyúlhatnék ki ebből az állapotból? Vagy addig ez lesz amíg újra szerelmes nem leszek valaki másba? És, ha ez évek múlva jön csak el? Addig beleőrülök ezekbe a gondolatokba.

2020. máj. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!