Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sima vagy nyelves volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima vagy nyelves volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Hány évesek voltatok?

2020. máj. 7. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó érzés volt, először szájra puszi majd másodszorra nyelves..... 14
2020. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

*voltam


Lemaradt bocsi, most 16l

2020. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon furcsának találtam először, 14 éves voltam. Teljesen lefagytam az elsőnél. Semmit se csináltam csak ledermedtem nagyon ciki volt. De aztán a másodiknál kezdtem ráhangolódni, bár be kellett fognia a szemem ami nyitva volt mert annyira koncentráltam Xd

De amúgy bele lehet jönni és volt nyelves is ami először nem tetszett, csak később.

2020. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Először sima, majd 5 másodperc múlva nyelves
2020. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nyelves volt az első, úgy egyből. Nem bánom, mert azóta nagyon szeretem, igaz akkor csak azt gondoltam, hogy csak ennyi? Visszagondolva nagyon jó volt:)

Egyébként kicsit későn volt(legalábbis mások szerint az, nekem pont jó), azelőtt egy-két hónappal töltöttem a 17-et.

2020. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Nyelves, 12-13 lehettem, először furcsa volt aztán mikor egyre többször csináltuk egyre jobb :D

Aztán 14 évesen ugyan azzal a lánnyal volt az első szeretkezésem, szóval nekem jó volt minden részlet, csak aztán nagyon összevesztünk, amit annyira nem is bánok mert így kellett lennie.

2020. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Stark2000 ***** válasza:
87%
Szájra puszi, majd csók, nyelves csak gyakorlás után. :P
2020. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem előszőr sima csók volt, aztán másnap már volt nyelves is.

A sima csók után kb 2 óráig vigyorogtam es baromi boldog voltam (életem nagy szerelne a fiú), a nyelves előszőr nagyon furcsa volt és meg is lepődtem egy kicsit, de én cisszacsókoltam.

2020. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Először sima csók voltak, de nagyon jó volt.Később megtapasztaltam a nyelveset is, az is nagyon jó érzés volt.
2020. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
18 voltam, és nyelves lett volna, legalább is azt akarta asrác, de mivel minden előjel nélkül hajolt le, hogy akkor csók, ezért annyira meg voltam lepve, hogy csak pislogtam. Így csak sima volt, és elég kínos :D
2020. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!