Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen kegyetlenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlenek a csajok? (tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés
Gyakran azt mondják h mi férfiak vagyunk mind a bunkó, szemetek, ehhez képest sokkal gonoszabbak, átvernek minket, játszogatnak velünk meg ilyenek. Ez csak az én ismeretségi körömben van így vagy más is tapasztalt már ilyet? Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 7. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én példának okáért csak abban az esetben szoktam kicsit gonosz lenni a csavokkal ha azt hiszik ovek a vilag es elvannak szalva maguktól hogy nekik hany csajuk volt mar eddig s meg büszkék is arra h ilyen sok partnert szedtek mar ossze. Meg ha azt hiszik hogy siman jatszadozhatnak velem. Ti sem vagytok azert minden esetben angyalok ezt valjuk mar be :D en a nornalis fiukat becsülni szoktam es ha olyan a helyzet hogy nem szeretnék semmit azt tisztazom még az elejen. De barátkozni szeretek. Ebbol amúgy annyit akartam összegezve kihozni hogy akkor vagyok ge*i egy sráccal ha meg érdemli s okot ad ra.

21;l

2020. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Féreg emberek nemtől függetlenül sajnos mindig lesznek.
2020. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Srácként mondom, hogy én pl nem szeretek különbséget tenni a két nem marhaságai között.

Velem nem játszanak, mert nem tudnak.

Alapból csak olyannal jövök össze akinek kb minden tulajdonságával tisztába vagyok.

Elég jó ember ismerő vagyok, nem tudnak játszani az érzéseimmel, annyira nem is kötelezem el magam.

Soha nem voltam szerelmes, és jobb is így.

Volt olyan csaj aki játszott volna velem (nem is egy)

mármint hogy arra játszott hogy bejöjjön nekem aztán lekoptasson, de mivel nem túl sok IQ-val rendelkeztek ezeknek általában nálam az a vége hogy ők esnek belém mert nálam nem jön be a játszadozásuk. Nem vagyok nőcsábász, nem akarok és nem is tudnék az lenni, de a buta lányokkal tudom hogy kell szórakozni hogy vissza nyaljon a fagyi. (Pont a kelletősek azok akik kihasználják a fiúkat, és szeretem pofára ejteni őket)

2020. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nemtől független, ugyanúgy megkérdezhetnénk ezt a férfiaktól is. És ugyanúgy vannak normálisak is mindkét nemből. Próbálj meg ismerkedni (óvatosan, okosan) és olyanokkal körül venni magad, akikre nem illik rá ez a leírás. :)
2020. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ezt írjátok. Én amit írtam annak nem csak annyi alapja vt, h egy csaj ki..szott velem, hanem mert a barátaimmal is hasonló dolgok történtek, csajok ugyanúgy mint velük, velem is játszogattak, aztán meg még ők röhögnek, h milyen hülyék vagyunk.
2020. máj. 8. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok ilyen ember van a világon! Szerencsére sikerült egy rendes közegbe kerülnöm, de ez nem mindig volt így. Az előző osztályom nem állt túl jó emberekből, ott voltak ilyen lányok. Ehez gyomor kell, hogy játszadozz valakivel, de ezek az emberek általában erős dolgokat tudnak kívánni annak akit nem szeretnek és zavarják őket ha valaki más. Egy csöppnyi agyuk sincs, de jól néznek ki és mindenüket ki is pakolják. Ezzel a felszínes csábító erővel játszadoznak másokkal. Sosem szerettem megbántani az embereket és szerencsémre ezzel mostanra minden számomra kedves ismerősöm így van. Persze ahogy előttem is írták, ezek a dolgok nemtől függetlenek. Mindehol vannak ilyen emberek sajnos.
2020. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nemtől függ.

Sok minden kiválthatja ezt egy emberből, főleg ha az előző kapcsolata rossz volt.

2020. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Valaki azt is megmondhatná, hogy miért ígérik meg azt, hogy örökké veled lesznek én az elején leszögeztem, hogy ezt a kifejezést ne használjuk, mert semmi nem tart örökké, de ő csak bíztatott, hogy már pedig az ő "szerelme" irántam örökké fog tartani. 2hete lelépett egy kigyúrt BMWs faszival. Remélem ez vígasztal vagy nem tudom :)
2020. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!