Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 körüli lányok! Ti szeretite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 körüli lányok! Ti szeretitek, ha egy fiú vékony, vagy nektek is a "mackós" alkatúak jönnek csak be?

Figyelt kérdés
16/F, 193 cm és 72 kg

2020. máj. 11. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen is meg olyan is, mindenki mást szeret, mindenkinek más tetszik. Nekem nincs bajom a vékony fiúkkal, bár én úgyis egy "dagadék" vagyok úgyhogy neked úgyse számít a véleményem.
2020. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azok a vékony fiúk tetszenek akik nem húznak le másokat, hogy jobban érezzék magukat
2020. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Csak nehogy, egy "mackós dagadék" egyszer képen csapjon úgy, hogy nem állsz fel többet....


Megérdemelnéd ;)

2020. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek nem akartam senkit sem megbántani, csak már nagyon fáj nekem ez az egész. Nagyon sokszor megkapom, hogy túl sovány vagyok, és ez ellen nem tudok mit tenni, hiába csinálok akárhány fekvőt vagy zabálom halálra magamat, nem segít.... :(
2020. máj. 11. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne izgulj, van valahol egy hozzád passzoló lány, csak meg kell találni 😊❤️
2020. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy szerintem ez nem olyan fontos ám mint amennyire gondolod

Az ember inkább az összképre koncentrál

De például én arra jöttem rá, hogy egytől egyig akik iránt komolyabb érzelmeim alakultak ki

Az a kisugárzásuk miatt és későbbiekben a személyiségük miatt alakult ki

És csak utána kezdtem el a külső tulajdonságra koncentrálni

Szóval úgy fogalmaznék, hogy a kisugárzás az sokkal fontosabb mint a külső

Nem az hogy 72 kg vagy vagy 110kg

Inkább az, hogy az ember mit lát te hogy éled neg egyik másikat és mennyire vagy képes ezeken a külső jegyeken túllépni és mit közvetítesz akár egy első találkozásnál magadról a másiknak

Mondok egy egyszerű példát

Belép két lány a terembe

Az egyik nagyon szép, csinos olyan amilyenre te is azt mondod, hogy szép

A másik lány is helyes de külsőleg az első lány jobban tetszik

Viszont azok a nonverbális jelek amiket közvetítenek teljesen mások

Az első lány nagyon szerény és csendes, nem sokat beszél és nem néz rád kerüli a szmekontaktust

A második viszont kellőképpen magabiztos, kedves és szórakoztató akivel nagyon jól eltudsz beszélgetni mert nyitotabb és közvetlenebb lány

Nyilván a figyelmedet külsőleg az első lány kelti fel igazán

Azonban mondjuk egy beszélgetés alkalmával ezek a jegyek a szemedben tompulhatnak és felerősödhetnek attól függően, hogy az adott személy mennyire közvetlen nyitott, milyen a testtartása, milyen benyomást tesz rád

Nem is feltétlen kell vele beszélgetned, hogy lásd a különbséget

Na ezt nevezem én kisugárzásnak

Valahogy úgy foglamaznék, hogy egy első benyomás(ami nyílván változhat) a belső külső tulajdonságok valamiféle összegyúrt kivetülése az adott személyre

Szóval válaszolva a kérdésedre hidegen hagy hogy mackósabb vagy vékonyabb

Mert nem ez számít

17/l

2020. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
Én kifejezetten szeretem a vékony fiúkat, főleg akkor, ha van rajtuk egy kis izom is:) 15/L
2020. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát, te még vágási malacnak sem vagy jó.

Zsiráfnak talán.

2020. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sok mindentől függ. Jobban szeretem ha egy fiú nagyobb darab mint én de megsem dagadt.
2021. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!