Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt most mièrt csináltam? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mièrt csináltam? Mi van velem? Ez mekkora hiba? Nagyon elszúrtam a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval ez az én eredeti kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Itt az előtörténet!


Tehát, szeretem annyi bátorságot hogy átmenjek a sráchoz. Beszélgettünk meg pókereztünk (ő találta ki) aztán röpke 6 óra így elszaladt mellettünk, és mikor este 7kor anyu írt hogy már ideje lenne mennem. Akkor elkezdtünk összepakolni, aztán mondta hogy kikísér, de nem akartam. Ott álltunk egymással szemben és isten tudja miért, megfogtam a kezét és megcsókolta m. Tök hülyén éreztem magam, teljesen elpirultam amit próbáltam takarni. Megköszöntem a délutánt, majd gyorsan elköszöntem és hazasiettem. Nagyon hülyének érzem magam!



2020. máj. 11. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
* szereztem, nem én lennék ha nem lenne benne elírás :D
2020. máj. 11. 16:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Ah szerintem tökéletes vagy! :3

Biztos örült, hogy nem neki kell kezdeményeznie.

Nagyon aranyos voltál szerintem egyáltalán nem volt hiba.

A fiú személyiségét nem ismerem de ha normális akkor minden szuper.

Felvidítottad a kedvét az biztos :D

2020. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Láthatóan a srácnak tetszel, de ilyenkor mikor az embernek tetszik valaki akkor tud bolondságokat csinálni.

Biztosan látta hogy zavarban vagy.

De emiatt nem kell aggódnod, ezért nem fog megutálni.

2020. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen, mint egy könyv rövid összefoglalója. Nagyon aranyos az egész helyzet. Bárcsak az én szomszéd srácom észrevenne xD

Szerintem semmi okod nincs túlreagálni, biztos vagyok, hogy a srácnak tetszett, hogy megcsokoltad, illetve kedvel is különben nem hivott volna át!!! Majd várjuk a folytatást, hogy mi történt ezután!

2020. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne aggódj miatta egyáltalán!
2020. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!