Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni, ha bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha bele szerettem a legjobb barátnőmbe, de ő nem úgy érez irántam?

Figyelt kérdés
Még csak pár hónapja( 9.-be) ismertük meg egymást és én azthiszem szerelmes lettem belé. Heteró míg én nem és nagyon rossz érzés, hogy valoszínű' ő nem fog irántam érezni semmit, ezzen téren.
2020. máj. 12. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mást keresel.
2020. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
elviseled. nem kell állandóan a kéjnek élni.
2020. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elég erősnek érzed magad, elfelejted ezt a vonalat, és minden marad a régiben. Ha nem, megszakítod vele a kapcsolatot.
2020. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy idő után lehet jön majd más, akibe szerelmesebb leszel, és akkor elmúlnak az érzések. Elmondhatod neki, de ha tutira hetero, akkor nagy valószínűséggel negatív válasza lenne, és el is rontaná a barátságot. Szóval vagy elnyomod magadban, és barátok maradtok, vagy elmondod, és majdnem biztosan nem. Ahogy te jónak érzed, anélkül hogy őt bántanád ☺️
2020. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs olyan opció, most megpróbálok ollyanná válni, ami az esete? 😅
2020. máj. 12. 21:23
 6/7 anonim válasza:
Nem hiszem sajnos, hiszen ha hetero, akkor akárhogy próbálkozhatsz, nem fog működni. De esetleg tapogatózhatnál nála, hogy biztosan nem érdeklik e a lányok, persze ne feltűnően. Tudom hogy nem ezt akarod hallani, de sajnos nagyjából ezek a lehetőségeid. Sok sikert!
2020. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez drámákból jött. De ez sajnos nem film. Biztosra hetero. A fiú melegeket szereti de a lány melegeket nem. Még ha a fiú chrussa bi. is akkor már kevésbé kedveli őt. Valszeg nem fogom egy ideig elmondnai, de nagyon gyanakvó. Már a lánylány ölelkezést is furinak tartja. És én meg nem akarok olyat mandani neki amiből arra gyanakszik de nehezen tudom, hogy mit mondhatnék helyette
2020. máj. 12. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!