Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
A mostohatesóm folyamatosan engemet néz.
2020. máj. 12. 14:02
 1/7 GyakoryKrisztina válasza:
Nem hiszem, ez természetes!
2020. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt tőle kérdezd meg.
2020. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az is közrejátszik, hogy milyen idősek vagytok, de szerintem nem a szerelem jele, hogy téged néz. Az én hugom is szokott nézni, meg a bátyám is. És egyik sem szerelmes belém
2020. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A húgom rám is felnéz, emiatt mélyen néz a szemembe, amikor beszélek hozzá, gyakran mosolyog is. Egy kicsit se szerelmes belém, csak az olvasottságom, filozófiám miatt tisztel.
2020. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tetszel neki.

Ne gondold túl a dolgokat.

2020. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ebben nincs semmi olyan dolog,amit félre érthetnél...

Max akkor ha más jeleket is ad hogy tetszel neki.

De amúgy van szád,megkérdezed tőle:D Ennyi.

2020. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet eldönteni, mert nagyon sok dologtól függ az, hogy ki kibe szerelmes.

Ha egyértelmű válaszra vársz, inkább kérdezd meg tőle, mert mi így kívülről nem tudjuk eldönteni azt, hogy ő most éppen kibe szerelmes és kibe nem.

2020. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!