Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az hogy beleszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy beleszerettem egy helyes izmos srácba de semmi esélyem nála?

Figyelt kérdés
Szóval a történt ennél egy fokkal bonyolultabb. Beleszerettem egy nagyon helyes izmos srácba aki elég népszerű, és azért a társaságban én is népszerű vagyok, de nem ennyire. Próbálkoztam tényleg mindennel, magamat adtam, meghívtam kávézni, érzékeltetni vele hogy szeretem (figyelni amit mesél, apró bókok, próbáltam megfogni a kezét, meg gyengéden hozzáérni, minden viccén nevettem) mesélte hogy van egy kávézó amit imád, ilyen nagyon extra kávékat csinálnak, és marha drága, a diákmunkából jogsira félretett pénzemből áldoztam bele 2x is hogy meghívjam, és annyit kaptam érte hogy kösz, jó volt a kávé. Mikor véletlen ketten vagyunk, azt mondja szeret és nem tudja mi lenne vele nélkülem, de ha odajön egy haverja hogy zavar-e a srác rávágja hogy nem dehogy, és le vagyok szarva. Én úgy érzem mindet megtettem a dologért, vagy szerintetek nem így van? Hamarosan 18 leszek, lány! Előre is nagyon köszönöm!

2020. máj. 13. 00:24
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
49%
Nyilvánvalóan ő barát zónába rakott téged, és nem kölcsönös a vonzalom. A szeretleket szerintem barátként értette, hisz mindannyiunknak van olyan barátja, aki nélkül tényleg nem tudjuk, hogy néha mi lenne velünk. Aranyos tőled amiket tettél, de ebben a helyzetben a srácnak kellett volna már lépnie. És itt nem a népszerűségről van szó, amit az elején leírtál. Szimplán nem jössz be neki, előfordul.
2020. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%

"ha odajön egy haverja hogy zavar-e a srác rávágja hogy nem dehogy, és le vagyok szarva. "


Hát, meglehet, hogy nem akarja elkapkodni, és csak úgy tesz, mintha nem érdeklődne.


"magamat adtam" VS. "minden viccén nevettem" itt ellentét feszül.


Egyébként ha tudnád, mi férfiak ezt hányszor átéljük :D Biztosra veszem, hogy te is voltál már ugyanilyen valaki mással, ha tudtodon kívül is. Ez nem bunkóság, csak szimplán az érdeklődés hiánya. Megesik.


(" diákmunkából jogsira félretett pénzemből áldoztam bele 2x is hogy meghívjam" Na jó, ezt viszont nem értem, egy férfi ne hívassa már meg magát...pláne kétszer...)

2020. máj. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!