Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök cukinak tart?

Figyelt kérdés
Egy srác, akivel régebben együtt voltam megsértődött, ha azt mondtam rá, hogy cuki, pedig én ezt dicséretnek szántam. Más is így van vele? Miért?
2020. máj. 14. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna
2020. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavar. :D

Ellenkezőleg. Aranyos lenne.

2020. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és szerintem vagy csak úgy tett, mintha megsértődött volna, vagy az a tipikus "én nagyon férfias vagyok, semmiféle gyengeséget nem mutatok, mer az menő",amit meg inkább érdemes otthagyni
2020. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, sőt felizgat;)
2020. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőnél egyáltalán nem, de magasságomból adódva sokáig zavart, ha valaki így hívott. Pl.: nagyobb lányok, akik évvel voltak idősebbek és 25 cm-el magasabbak hívtak így, akkor zavart. Ma már örülnék neki :P
2020. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van aki férfias akar lenni és menő. És ha nem az hanem "cuki" akkor a férfiasságát érzi megkérdőjelezettnek.
2020. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki :)

Nem sérti az önbecsülésem.


#6

Aki férfias akar lenni és bedurcizik azon ha valaki cukinak nevezi, na az nem férfias. Nekem nem kell bizonygatni, hogy férfias vagyok éppen ezért nem sértő ez számomra.

2020. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar :) Ha pl egy buszsofőr tartana annak, az már furcsább lenne. :D
2020. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!