Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a barátnőm jogosan megutált?

Figyelt kérdés
Még tegnap előtti estén felidegesítette magát a barátnőjével, és eltűntek mindenhonnan a netről.. én és a barátnője pasija nagyon aggódtunk értük, később fél órával elérhetőek voltak neten, és megkérdeztük mi bajuk.. nem reagáltak, így még jobban féltünk.. utána beléptem az engedélye nélkül a fiókjába.. de pont annyit láttam hogy nem tudtam mi történik, mert elküldött a fiókból, utána jogosan lecseszett.. és én nem bocsánatot kértem hanem felidegesítettem magam hogy miért nem válaszolt nekünk, vagy szólt hogy most ne zavarjuk őket.. végül leléptem aludni másnap azaz tegnap reggel írta, hogy csalódott bennem és hogy megutált.. egész nap vitatkoztunk, és mondott egy olyat hogy: "Minden fiú ugyanolyan f@sz bunkó" és.. mindenre rosszul reagált, végül úgy döntöttem hogy hagyom pihentetni, és most is tanácstalan vagyok hogy mit kell tenni ebben a helyzetben (elnézést a fogalmazásért, félek nagyon a következményektől)

2020. máj. 15. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs igaza. Inkább szakíts vele. Esélyes hogy félre dug vagy hasonló csak nem mondta el.
2020. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát.. sokat érzek iránta, nem akarom elveszteni mert fontos nekem. 1 éve ismerem és még ilyen soha nem volt, ráadásul idegesség előtt még szerelmes volt belém :/
2020. máj. 15. 09:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes! Amég nem volt ideges addig szeretett? Most jól értem ő otthagyott téged? Mert nekem ez nagyon mondvacsinállt indoknak tűnik, csak azért mert nincs gerince elédállni, hogy mi is van valójában! Ezek az időhúzások meg semmire nem jók, az ember csak érzi, hogy mit akar! Szerintem kèrdezd meg, hogy most mi is van! Azt meg ne feledd csak azt lehet hülyére venni aki hagyja magàt! Nem azt mondom, hogy félelemben kell tartani az embert, de azért jó ha tisztában van azzal a nő, hogy van következmény annak ha átbasz, márha te hűséges vagy mert ha nem nincs miről beszélni!
2020. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem hagyott el engem, de attól tartok elfog.. ha meg beszélek vele mindig bunkó módon válaszol nekem, viszont az előtt megkértem egy barátját hogy írjon rá kérdezze meg hogy hogyan van, és azt válaszolta hogy szomorú.. és hűséges vagyok hozzá mint mindig, soha nem engedtem el mellőlem, de ilyet még soha nem éltem át
2020. máj. 15. 10:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne, ha megírnád neki, hogy nagyon fontos neked, nem akarod elveszíteni és szeretnéd tudni, hogy mi történt azért, hogy együtt közösen megoldjátok mint egy pár
2020. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Írta barátnője hogy sír és nem bírja lenyugtatni.. felhívta halál nyugodt volt és elmondtam az 5. válaszoló szövegét, de sajnos nem hatotta meg egyáltalán.. sőt haragszik rám még mindig
2020. máj. 15. 11:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? :D jesszusom
2020. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

5ös vagyok:


7es.. kérlek, nem leszólni kell, mert úgy indult az írásod, hanem segíteni kell neki, nem tudja mit tegyen


Kérdező:

Mióta is tart ez az egész? 2 napja? Lenne egy kérdésem.. mennyi időt töltötök együtt általában?


Szóval van magánélet? Ez nagyon fontos, lehet ez a problémája, mert hidd el.. kell kapcsolatba magánélet


Viszont a következő tanácsom.. bár lehet nehéz lesz, de: hagyd kicsit


Ha fontos vagy, keresni fog, előbb vagy utóbb

2020. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Általában több mint fél napot vele töltök, nem hanyagoltam el soha sem.

És igen.. beismerem hogy fontos a magánélet, és nem szabadott volna azt csinálnom, elköszöntem tőle, barátnője írta hogy fúl haragból sír mert elege van belőlem, vagy csak mondta, na mindegy 8-as válaszoló megfogadom a tanácsod.. remélem keresni fog

2020. máj. 15. 11:36
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Még annyi tanácsot adnék, kösd le magad.. nem tudom miket szeretsz csinálni de pl játék, zene, olvass vagy nem is tudom, ha tudsz akkor menj ki a levegőre is


(Ha valami lenne, vagy csak beszélgetni szeretnél, nyugodtan kereshetsz)

2020. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!