Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy beleszerettem a legjobb fiú barátomba, és nemtudom hogy mit tegyek, hogy tudnék neki finoman jelezni? Vagy valaki tud valami jobb megoldást? Elmondani nem akarom neki, mert félek hogy utána megromlik a barátságunk, és ráadásul az exe az egyik legjobb barátnőm, szóval ha kiderülne nagyon nagy gáz lenne belőle. De a srác meg csak a testemet szeretné, és mindig mondja hogy küldjek neki képet magamról. És emiatt minden nap sírva alszok el, Mit tegyek?

2020. máj. 15. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha jól értem a legjobb fiúbarátod képeket akar rólad, te pedig beleszerettél? Az egy szép barátság lehet... (Mármint az ő részéről, te nem tehetsz az érzéseidről.)
2020. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hagyd, ha csak erre kellesz neki, hidd el, találni fogsz nála jobbat. Meglepett a kérdésed, mivel én nekem is hasonló a storym.

Összebarátkoztam egy sráccal. Először csak hülyeségből írtam rá, aztán a végén már ő volt a legjobb fiú barátom. Kezdtem beleszeretni, csak volt egy kis probléma. A legjobb barátnőm össze jött vele. Próbáltam nem törődni vele, segítettem a barátnőmnek minden bajban. De aztán ők szétmentek... Én barom, szerelemtől vakulva ráhajtottam a srácra. Nem csak, hogy nem jöttünk össze, de még össze is vesztünk. Sajnos sokat változott a srác azóta, hogy beleszerettem. Most már belátom, és fel is dolgoztam, hogy mi nem egymásnak lettünk teremtve. Pedig annyira biztos voltam benne... Azt hittem, hogy ő az igazi. De ebben a történetben nem csak én vagyok a hibás. A srác már járt egy csomó lánnyal. Értem, keresi a szerelmet. De túl sok az a lány. Nem tudom, hogy miért jók ezek az egy hetes-hónapos kalandok, de nem is érdekel. Felhagytam az egésszel, és rendesen megutáltam a fiút.


Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne törődj vele. Ha csak a tested kell neki, hiába legjobb barát, ne törődj vele. Ha olyan fontos vagy neki, könyörögni fog utánad. De ne hagyd, hogy kihasználjon. Bízok benne, hogy te ennél erősebb vagy! Rengeteg srác él a földön, inkább ismerkedj új emberekkel! Sok sikert! :)

2020. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Küldj neki képet.
2020. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A fiú amolyan barátság extrákkal kapcsolatot képzel el veled a leírás alapján. Te meg ezt nem tudod elképzelni valódi érzelmek (szerelem) nélkül, ami teljesen normális. Kérdezted, hogy minek kell neki kép rólad? Mégis hogy gondolja ezt? Én tuti nem küldenék neki magamról semmit se és ezek után próbálnám hanyagolni ezt a "barátságot" vele...Nem éri meg, hogy tönkremenj miatta.
2020. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiú nem érti hogy mit akarsz. Talán beszéljetek…
2020. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!