Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis miért nem tudom elengedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért nem tudom elengedni őt? 21/f.

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Az a helyzet, hogy tavaly óta bele vagyok esve egy csajba, aki nem viszonozza az érzéseimet. Csupán a meló az, ami összeköt bennünket, oda-vissza út során a buszon látjuk egymást nap, mint nap, de csak alig pár perc erejéig. Az elmúlt idők során sok minden történt, volt olyan, amikor teljesen meg voltam győződve arról, hogy bejövök neki és volt olyan is, hogy épp ellenkezőleg. Sajnos mindig reménykedtem, hogy a szíve mélyén kedvel és majd idővel kialakul köztünk valami, de ez nem így lett. Még a beszélgetést sem a kellő módon fejeztük be és a mai napig tisztázatlan számomra sok minden. Lemerem fogadni, hogy sokszor nem mondott nekem igazat(hazudott) és azt sem értem, hogy olykor miért hitegetett. Szóval nem tudom csak sejtem, hogy valójában ki lehetek az ő szemében. Az érzéseim teljesen valódiak és nagyon erősek iránta. Nagyon sokat gondolok rá még a mai napig.


Most ennyit erről és jöjjön egy friss sztori: 5 hetet voltam szabadságon és csak ezen a héten kezdtem el újra dolgozni. Tehát 5 hete nem láttuk egymást. Nem tartjuk a kapcsolatot semmilyen módon sem már jó ideje. Hétfőn reggel munkába menet, amikor leszálltam a buszról, akkor pillantottam meg. Ilyenkor mindig elgondolkodom... Majd munka után a buszra felszálltam, ahol konkrétan nem sokkal állt mellettem, háttal voltunk egymásnak. Csak leszálláskor vettem észre, hogy a volt barát is ott volt(ez nála szokásos dolog, tehát nem újdonság). Ez volt az a pillanat, ahol ismét összetört a lelkem.


Csak mondom, hogy az elmúlt 5 hetem egész jó volt, legalább is a kedvem főleg az volt. Gondoltam rá ez idő alatt is, de nem hiányzott annyira. Persze vártam, hogy majd láthassam, de ha ez nem történt volna meg, akkor sem lettem volna rosszul. Szóval az, hogy nem láttuk egymást jót tett velem lényegében. Visszatérve a dologra, hétfőn eltört bennem valami. Az étvágyam elment, a kedvem szintúgy és összetörtem lelkileg. Mostanra már jobban vagyok, de vicces, hogy a mai nap véletlen ''jókor voltam jó helyen'' és pont egymás mellett mentünk el az utcán. Ilyen sem volt még, nem is számítottam rá. De utána ismét szar lett a kedvem. Hiányolom őt.


Kedden másik busszal mentem reggelről, induláskor ő is felszállt és konkrétan előttem állt meg és kapaszkodott. Amikor a busz fékezett még a kezem is hozzá ért, annyira közel állt. Néha hátra-hátra nézett én meg álltam ott, mint a hülye.


Az a helyzet, hogy megmondtam neki még korábban, hogy békén hagyom, nem fogok nála próbálkozni, nem kell emiatt aggódnia, elengedem őt. És emiatt vagyok befosva, hogy rá sem merek nézni ne hogy bármi rosszat higgyen és a közelébe sem akarok menni, de nem tudom őt elkerülni. Persze nem is akarom, de ha akarnám sem tudnám a meló miatt. Tehát az, hogy látom őt nap szinten rossz hatással van rám, nem tudom kiverni őt a fejemből és csak szenvedek nélküle. Tudom jól, hogy vágyom rá és hiányzik. De jelenleg az a helyzet, hogy még a mobilomból a képét sem tudom kitörölni, nem hogy a beszélgetésünket. Szerelmes vagyok és nem múlik el.


Még lenne olyan dolog amiről szívesen beszélnék vele, de már nem léphetek felé semmit sem. Örülnék annak, ha legalább tudnám azt, hogy mondjuk utál... Könnyebb lenne. TUDOM JÓL, hogy ha elmennék onnan máshova melózni és nem látnánk egymást, akkor el tudnám őt engedni végleg, csak valahogy ezt sem akarnám. Persze jót tenne velem mindez, de lehet....hogy még jobban hiányolnám és gondolnék rá. Így ennyi ugrott most be, köszi ha elolvastad!



2020. máj. 16. 20:47
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Ha nem kedvel hagyd mert nem tudsz ellene tenni. Biztosan lesz olyan az életedben h viszonozzák az érzelmeid. Járj nyitott szemmel!
2020. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Igen, semmit sem tudok ellene tenni, hisz nem lehet erőltetni.

Az a helyzet, hogy hiába járnék nyitott szemmel, más nem érdekel rajta kívül. Ez már jó ideje így van. Biztosan mindent megváltoztatna az, ha megismernék egy olyan lányt, akinek bejövök, de egyelőre olyannal sem találkoztam azóta, aki tetszene nekem. Ő az ideálom és teljesen belebolondultam. Reménykedek. De amúgy mint mondtam az a legnagyobb gondom, hogy nap, mint nap látom őt és így nem könnyű.

2020. máj. 16. 21:20
 3/38 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel (NEHEZEN - kiemelem) elmúlik majd ez az érzés

Biztosan lesz majd valaki más, aki elfeledteti veled azt a lányt, addig pedig sajnos ez lesz, viszont azt tanácsolom, hogy még ha nehéz is, próbálj másra gondolni, kösd le a figyelmed valami mással

2020. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom, hogy sohasem voltam még ennyire szerelmes valakibe. 1 éve ezt érzem. Eddig sem múlt el, csak lecsillapodott bennem. Képzeld el, hogy volt olyan, amikor 2-2,5 hónapig napi szinten csak 10-15 másodpercet láttam őt. Nem túlzok. Sajnos volt nehéz időszakom, ami rossz emlékként maradt meg és gyakran az eszembe jut. Tehát én hülye hogy lehetek szerelmes egy olyan emberbe, akit alig látok?


Képzeld el, hogy februárban beszéltem vele utoljára és március 20. (szülinapom) volt az utolsó munkanapunk, ezután jött 5 hét szabi. Tehát szülinapom óta csak most először láttam őt, hétfőn. Annyira jót tett velem ez az 5 hét. Eleinte rossz volt, de aztán egyre jobb. Mint mondtam, gondolok rá mindennap, de az 5 hét alatt teljesen rendben voltam lelkileg. Tehát kérdem én, hogy felejtsem őt el, ha ennyire szem előtt van mindennap? Próbálok rá sem nézni. Ráadásul a járvány miatt csökkentett létszámmal dolgozunk és nekem még társaságom sincs melóban. Gec.i unalmas és folyton rajta jár az eszem.

2020. máj. 17. 08:57
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Én azt jegyeztem meg, hogy minél jobban próbálsz nem rá gondolni, annál jobban visszacsap az érzés


Sajnos ez ilyen, elhiszem és megértem, hogy nehéz, meg szenvedsz, stb


De itt sajnos nem feltétlen lehet bármit tenni ellene, biztos vagyok benne, hogy eljön az az időszak, amikor kész, érzés vége van


Addig pedig a hosszú gyötrelmes fájó út vezet...

2020. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm a választ, nagyra értékelem! :)


Képzeld el, hogy még tavaly karácsony előtt ő volt az, aki ki.baszott velem. Eltelt akkoriban fél hónap úgy, hogy nem foglalkoztam vele, még csak rá sem néztem, semmi. Azelőtt ő rázott le engem, mondván hogy még barátok se lehetünk szerinte vagy nem tudja. Jól van, szóval hagytam. Sok mindenki tudott erről az egészről és kaptam is a fülest, hogy azért ő mégis csak nézett engem, stb. Aztán rákövetkező nap úgy voltam vele, hogy találkozáskor megnézem, hogy mit és hogy reagál rám. És tényleg örült nekem, mosolya édes volt. Aztán jött karácsony, leállás. Majd januárban már le se szart. Levegőnek nézett, de írogatni lehetett vele mindig is. Szóval teljesen félreértettem őt vagy lehet épp ellenkezőleg. Ugyanis fentebb írtam a volt barát dologról. Sajnos még nincs túl rajta, érzésem szerint soha nem is lesz és gondolom nagyrészt ő miatta volt ilyen velem. Tehát jó lenne tudni és letudnám magamban zárni a dolgot, ha tudnám, hogy UTÁL vagy KEDVEL (Legalább egy kicsit). Visszatérve decemberre, amikor ezek történtek, akkor úgy voltam vele, hogy nem éreztem iránta semmit sem. Sokszor volt már ilyen, hogy elmúltak az érzéseim iránta, de mindig visszajött.

2020. máj. 17. 12:46
 7/38 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még azt is, hogy január óta megromlott köztünk minden ami volt. Meg szerintem ha valakit nem érdekelne a dolog, akkor nem lenne rá hatással annyira, mint rá volt. Szóval tuti hatást gyakoroltam rá valamilyen szinten. De kiderült, hogy van bennünk közös és nem hiába tetszik. :D
2020. máj. 17. 12:52
 8/38 anonim ***** válasza:

Uhh, az úgy elég komoly.. (bocsi ha nem feltétlen tudok mit hozzáfűzni)


Szóval akkor annyi az egész oka, hogy bár lehet kedvel téged, de neki a másik srác meg mindig bejön?


Nem gondolod, hogy valahogy megkéne beszélni vele a dolgokat? Lehet jobb lenne, vagy mondaná hogy utál.. de írtad, jobb lenne tudni, mit érez és hogy áll hozzád

2020. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Utólag olvastam, az viszont jó, ha van bennetek közös :D
2020. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Én egy jó nagy barom állat vagyok! :)

Tudom, nehéz így monitor mögül segíteni, de köszönöm szépen!

Lehetetlen mindent elmagyaráznom és nem is szeretném természetesen!


''Kimaradt, hogy ezek együtt szilvesztereztek.''


Amúgy annyira nem értem őt. Miért fut egy csávó után? Olyan után, aki inkább kifele bámul az ablakon és le se szarja őt, de közbe meg egymás mellett ülnek meg ilyenek. Tehát tartják a kapcsolatot és a csaj féltékeny is volt rá.

Februárban meg is mondtam a csajnak, hogy mit gondolok. De tuti, hogy hazudott nekem már jó párszor.

Meg amikor mondtam neki a randi dolgot, akkor ő azt felelte, hogy ''Nem jó ötlet hiszen láthatom, hogy ki mellett ül''

Úgy éreztem, hogy befenyített a csávóval. Szóval FOGALMAM SINCS. Valszeg nem kedvel. De lehet, hogy mégis?!

2020. máj. 17. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!