Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm mostanában a szeretle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában a szeretlek helyett kedvelleket mond? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Régebben azt mondta szeretlek mostanába azt, hogy kedvellek és azt mondta, hogy szerinte a kedvellek többet jelent mint a szeretlek mert barátnőit szokta szeretni és engem meg kedvel és szeret egyaránt csak neki ez a szó jobban tetszik. Mit jelenthet ez vagy csak túlgondolom? 18F,18L (3/4 éve vagyunk együtt)

2020. máj. 16. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg a vég kezdetét. Akkor szoktak megváltoztatni ilyesmiket, ha már gyengülnek az érzések a másik iránt, a magyarázata meg röhejes. Lehetséges hogy már van is egy új srác aki tetszik neki.


Nyilván a legrosszabb forgatókönyvről írtam, nem látunk a fejébe, de az biztos hogy nem jelent jót.

2020. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van az egyesnek.
2020. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is az elsőnek van igaza, bár a srác dolog nem feltétlen biztos


De a szeretlek és kedvellek szó közül a szeretlek az erősebb, ha a másikat használja, nem gondolok sok jót, de reméljük csak túlgondolás

2020. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem jelent jót. A szeretlek az erősebb. Szóval tulajdonképpen ezzel azt mondta, hogy a barátnőit jobban szereti, mint téged. Lehet, hogy ő nem erre gondolt, de ezt így lehet értelmezni.
2020. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd fokozatosan leépíteni..
2020. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a barátnődet lehet hogy neki ez a szó többet jelent de így ahogy leirtad semmi jót nem sejtek belőle. Uljetek le és beszéljétek ezt át és bízzunk benne hogy csak mi gondoltuk ezt túl.
2020. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!