Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy nemsokára meglesz az első csókom. Hogyan csináljam az első csókot? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mikor? Hanem arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan csókoljak? Fiú vagyok.

2020. máj. 18. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg videó van róla neten. Francia(nyelves) vagy nyelvnélküli csókot szeretnél? (ehhez van egy jó linkem, régen ezzel tanultam meg csókolózni: https://www.youtube.com/watch?v=scfcfSU975M)
2020. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! fú hát ez elég kényes, kérdés a csaj mennyire tapasztalt?

Meg nyilván ez egyén függő is kinek mi esik jól, ő nyilván arra fog törekedni hogy te élvezd, te is arra inkább, hogy ő, aztán majd alakulni fog. Az elsőnek nem feltétlen kell nyelvesnek lenni, azt ráér akár később kipróbálnotok, kezdetnek az is elég ha pl: finomat beszívod az alsó ajkait. Rengeteg videó van erről interneten is akár az is segíthet megfigyelni egy két dolgot kivitelezés szempontjából. Nyelves és rendes csóknál is ellenkező irányba kell döntenetek a fejeteket, hogy ne legyen kellemetlen és kényelmetlen. Meg persze gondolom te is ismered azt, hogy nem szabad előtte hagymát enni meg ilyenek. Valamint elég mondjuk ha először csak szájra puszit adsz neki aztán ott a lehetőség hogy belehajoljon és akkor ő kezdi el, azután te tudni fogod hogy kéne folytatni ,ösztönösen jönni fog. Nekem is így kezdődött az első. Valamint mint említettem ez függ a partnered tapasztaltságától is, ha ő sem tapasztalt akkor majd együtt tudtok kísérletezgetni, de a lényeg ne görcsölj rá közben, hanem hagyd hogy a pillanat irányítson úgymond. Én például szeretem ha gyengéden beszívják az ajkaimat közben, a keze a hajamat túrja, a másik pedig a derekamon van, nah meg az is jó ha az arcomat a kezeim közé fogja de közben nehezebb úgymond oldalt cserélni ha úgy adja a helyzet. Ha nyelveset akarsz akkor igazából a nyelveddel gyengéden tudod irányítani az övét amerre szeretnéd. Remélem tudtam segíteni.

2020. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!