Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg merjem csókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem csókolni?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, viszont az lenne a kérdésem hogy ha tegyük fel tetszik a fiú mikortól szabad megcsókolni? Hogyha úgy veszed észre hogy te is tetszel neki, vagy volt 1-2 randi? És FIÚK. Szeretitek ha egy lány kezdeményezi a csókot?

+Ha kijelentjük hogy járjunk, de csók még nem volt, és én pedig megcsókolnám vajon hogy érintené?

Ismétlem a kérdésem jelenleg csak elméleti, viszont remélem hogy a válaszok majd segítenek ha itt lesz az ideje :D


ELőre is köszi ha válaszolsz!


16/l



2020. máj. 18. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és kezdeményeztem már első csókot
Lány vagyok de eddig mindig fiú kezdeményezett
Fiú vagyok és kezdeményezett már lány és tetszett
Fiú vagyok, kezdeményezett már lány de nem jött be
Fiú vagyok de eddig mindig én kezdeményeztem
Még nem csókolóztam
96 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Nincs erre szabály :)
2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
háth igazából ha össze bujtok és ránézel a szájára akkor előbb utóbb lesz ott csók
2020. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%

Párom ès én rèszegen csòkolòztunk először.

Én kezdeményeztem, de a flörtölèst ő.

Erre nincs szabály. Mondjuk én 18 voltam ő 20.

N23

2020. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, bár a férfinek "illik" kezdeményezni, de teheted te is. Nem valószínű hogy elszalad az FBI-hoz és bepanaszol "meg akart csókolni"-ért, legalábbis még nem nagyon hallottam olyat, hogy egymással randizó pároknál bárki feljelentett volna lányt mert az csókolózni akart vele.
2020. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, jöjjenek még kérlek!

Amúgy lányok akik már csókoltak meg fiút először a szavazás szerint elmesélnétek hogy hogy volt? Akár privátban is :)

2020. máj. 18. 20:29
 6/11 anonim válasza:
100%
Èn már leírtam. 3as voltam
2020. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, és úgy volt, hogy közelebb kerültem egy lányhoz, már gondolkoztam hogy megcsókolni, amikor igazából egyszercsak eldurrant. Ő kezdeményezett, nem volt ezzel semmi baj. Utána persze egy pár órára ettől én is kezdeményeztem, mégis én vagyok a srác... (az meg neki tetszett :D )

akkor 19F

2020. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Harukoo ***** válasza:
100%
erre tényleg nincs szabály! lehet összejön lehet nem. Nekem már mindkettő előfordult.
2020. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kísérletezel, nem tudod meg. Amúgy neked kell ismerned a srácot, hogy ő szereti-e, ha a lány kezdeményezi a csókot.
2020. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
NYUGODTAN! Nincs rá szabály, abszolúte fifty-fifty , de kockáztass és légy báror:D
2020. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!