Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Gondolom hogy nagyon botladozos. Hova tegyem a kezem ( lány fiú verziót is irhattok) és igazából hogy kell? Tudom hogy nem lehet el magyarázni de mégis.
2020. máj. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra, szimplán légy eléggé ellazulva, és ne vedd halálosan komolyan ezt az egészet.
2020. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Puszikkal indíts majd közelíts az ajkai felé. Ott is lassan puszilgasd majd tartsd rajta egyre hosszabban. Utána menni fog ösztönösen a nyelveddel hidd el. A fogakra vigyázz, ahhoz kell egy kis tapasztalat. De csak nyelvcsata is lehet, ha bevállalósak vagytok.
2020. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem egyszerűen annyi volt, hogy a fiú közelített az arcomhoz, kezdte nyitni a száját, én azonnal tudtam, mit akar, én is behunytam a szemem, és hát megtörtént. Jobban sikerült, mint gondoltuk. Szerintem nem kell erre rákészülni, rágörcsölni, megy szépen a maga útján.
2020. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az alkohol a megoldás
2020. jún. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!