Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek ennyire konkrétan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire konkrétan a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Oké, nem pontosan magától a szerelemtől félek, hanem ha valaki azt mondja, szívesen járna velem, akkor abban mindig kételkedem. Hiszek neki, csak állandóan azon kattogok, hogy mikor fogja meggondolni magát, mikor múlnak el az érzései. Most is van egy srác, de nála is mindig attól félek, hogy mi van, ha egyszer csak már nem fog szeretni, vagy valaki mást fog. Az okát nem nagyon tudom, mert nem történt semmi durva dolog velem kapcsolatban (nem használtak ki, ilyesmi), párszor előfordult, hogy valaki össze akart velem jönni, aztán meggondolta magát, de szerintem ilyen mindenkivel történik. Mit tudnék tenni ez ellen? Már zavar, mert tudom, hogy ebbe beleőrülnék hosszútávon.
2020. máj. 18. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Konkrétan mert annyira különleges, egyedi kis hópihe vagy!
2020. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem, nem sajnáltatni akarom magam.
2020. máj. 18. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Kis beszólását félretéve..


Szerintem egyszerűen csak túlgondolod, nem kéne aggódnod.. bár oké megértem, de felesleges ennyire de ennyire ezen agyalni


Inkább attól félsz, hogy nem lesz tartós kapcsolatod? Leírtak alapján ezt súgja eléggé

2020. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Harukoo ***** válasza:
ne félj! Nekem már volt egy 3 éves kapcsolatom és közös megeggyezés alapján lett vége de mindig van folytatás!
2020. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!