Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit éreznétek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreznétek vagy csinálnátok ha szemeznétek egy helyes fiúval aki tetszik, de félénk ezért nem mer lépni mert önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
Én sajnos ilyen vagyok engem nagyon sokat csesztettek az iskolában a drogos gyerekek ezért csunyának látom magam pedig mindenki mondja hogy milyen jól nézek ki meg még modellkedni is elmehetnék, de nem tudom elfogadni magam mert annyira lehúztak még általános isiben, hogy nem merek kezdeményezni mert rosszat gondolok magamról. Volt egy lány a suliban aki a legszebb volt akit valaha láttam. Ő ilyen csöndes visszahúzódó tipus volt olyasmi amilyen én és 3 évig szemeztünk, de nem nagyon léptem pedig ő próbálkozott hogy kőzelebb kerüljünk egymáshoz ha nem is ő akkor a barátnője de rájött arra hogy milyen tyutyimutyi vagyok ezért gondolom a barátnői lebeszélték őt rólam. Még mjndigt fáj az az érzés hogy simán föltudtam volna szedni mivel ő fülig szerelmes volt belém ezt onnan gondolom hogy 3 évig szemeztünk.

2020. máj. 19. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hogy egy idióta.
2020. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lépnék én.
2020. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek azért igaza van :D
2020. máj. 19. 00:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépne azt gondolnám, hogy csak random néz és nem akar semmit tőlem.
2020. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként mondjuk olyan vagyok, hogyha úgy érzem, hogy bejövök valakinek és ő is nekem, akkor utalgatok valahogy. Beszélgetést kezdeményezek, odamegyek hozzá, ráírok facebookon, de ahhoz mondjuk sosem lennék elég bátor, hogy mondjuk én hívjam el randizni, szóval nekem ilyen szempontból kell a kezdeményezés. Persze vannak magabiztosabb lányok is, esetleg náluk nagyobb esélyed van
2020. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hidd el nem akarok kitolni veled de ,de össze kell szedned magad minden áron ,kb 9-10es lehetsz ha jól sejtem , nekem sok idő kellett mire használható lettem úgymond mert önbizalmat nem 1-2 perc szerezni tartósan, kitartás, ja és próbáld meg elfelejteni a sok f***ságot általánosból . beszélgess haverjaiddal erről ők biztos jobban ismernek mint mi hátha tudnak segíteni
2020. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogyan az utolsó mondja,próbáld meg kijavítani.Velem is hasonló volt,bár én inkább úgy reagáltam,hogy azért se legyek csak miattuk szégyenlős.Igen nehéz,de Megéri.Plusz nálam,ha valakivel tudok normálisan beszélni és akkor nem félénk,akkor nem zavar.
2020. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!