Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy határozott mosoly és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy határozott mosoly és a szemkontaktus keresése besorolható a nők által adott jelek közé?

Figyelt kérdés

Szerintem a válasz a ''nem'' vagy a ''nem feltétlen'' lesz. Szerintetek?


Saját esetem: Próbálkoztam egy csajnál, nem jött össze és azt mondta, hogy nem adott semmi jelet nekem.


Később: A szemkontaktus nagyon erős, a mosolya pedig álomszép volt.


Később: Mindent áthárított rám.


Azért tettem fel a kérdést, mert most a jelekre vagyok kíváncsi és valaki szerint ez annak számít. Mit gondoltok?



2020. máj. 19. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, az.
Nem, nem az.
Nem tudom.
Lehet.
Talán.
Lehet igen, de lehet nem.
Lehet nem volt biztos benne.
22 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért ha már szavaztatok, akkor legalább valamit írhattatok is volna, de köszi.
2020. máj. 19. 16:23
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok, hogy mivel indoklod meg.
2020. máj. 19. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En a lehet igen, lehet nem opciora szavaztam. Csak azzal tudom indokolni, hogy pl en csak arra mosolygok es szemezek vele egyszerre, aki bejon. Viszont sok ismerosom alapbol ilyen nyitott, mosolygós. En alapesetben nem keresem azzal a szemkontaktust, aki eppen nem beszel hozzam. De masok igen. Szoval nalam ez jel lenne, de masnal nem biztos.
2020. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na végre! Köszi szépen! Nagyon örülök, hogy szavaztál és válaszoltál is! Itt nem kell vagy nem feltétlen kell az én esetemet figyelembe venni, a lényeg az, hogy önmagában a szemkontaktus és mosoly jelenthet-e valamit.


Annyit fűznék hozzá, ha az én esetemet vesszük figyelembe, akkor az igaz, amit magadról mondtál el. Ő egyáltalán nem nyitott. Gyönyörű-álom-meseszép a mosolya hidd el, de őt akkor sem mondanám mosolygósnak.


Lényegében én is jelnek vettem akkoriban, de aztán nem lett semmi.

2020. máj. 19. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te írtál rám egy teljesen más kérdésre adott hozzászólásom alapján, ezzel a kérdéssel?


A véleményem az, hogy hosszan csak azzal veszem fel a szemkontaktust aki tetszik.

De a tetszik nem jelenti azt, hogy igazán érdekel. Lehet, hogy csak jól esik szemezni aztán elfelejtem. De az is van, hogy direkt azért nézek valakit, hogy lépjen már, de a fiúk többsége nem mer..

2020. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom, hogy lehet jel, de nem biztos. Zenekaron volt egy fiú, aki tetszett, de nagyon zárkózott, visszahúzódó vagyok. Úgy próbáltam jelet adni neki, hogy állandóan őt figyeltem, ha sikerült elkapnom a tekintetét, akkor meg rámosolyogtam. Egyébként valahogy állandóan egymásba botlottunk.

Viszont még régebben volt egy osztálytársam. Hasonló módon próbáltam tudatni vele, hogy tetszik, vele is sikerült szemkontaktust létesíteni, csak neki meg lett barátnője, és már korábban világos volt, hogy csak barátok maradunk.

Szóval szerintem nem biztos, hogy jel volt, de lehet. Ami segíthet, hogy sok lány van úgy, főleg a zárkózottabbak, hogy adnak jeleket a fiúnak, aztán amikor a srác rákérdez, hogy bejön-e a lánynak, akkor letagadja, mert fél az elutasítástól.

2020. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Először is el kell, hogy mondjam... nem tudtam viszonozni a mosolyt. Aztán nem is léptem. Tudom ennek az okát, hogy miért voltam ilyen...


Itt én voltam az, aki tartott az elutasítástól. Összezavart. Amit írtál abban rengeteg igazság van.


Ma munkában odajött cimborám és mondta, hogy a csaj nagyon lehangoltnak tűnik. Ismerem őt annyira, hogy tudjam mi lehet a baja. Sajnálom szegényt. De mégis, amikor ránézek, akkor csak a gyűlöletet érzem és látom rajta. Nem én... én nagyon kedvelem, úgyértettem, hogy az arcáról azt olvasom le, ok nélkül is. Ez azért lehet, mert úgy bánt velem?

2020. máj. 20. 14:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiegészítem ezt azzal, hogy ha fel kéne tennem magamnak a kérdést, hogy a csaj kedvel vagy utál....akkor azt mondanám, hogy fogalmam sincs. Ilyen embert... nem tudom róla eldönteni. Több olyan dolog volt ami miatt a negatív válasz felé hajlok, DE olyanokat is csinált, ami miatt meg pont, hogy az ellenkezőjét hiszem.
2020. máj. 20. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyibol a fene tudja.

Volt egy - asszem pszichologus - no, aki a konyveben irta, hogy tetszett neki egy szerelo, es ezt sokaig nem tudta megmagyarazni maganak. Aztan rajott: a ficko nem volt valami eles elmevel megaldva, es mindig amikor a no mondott neki valamit, o a szemebe nezett amig felfogta. Ez a - szokatlanul hosszu - szemkontaktus volt az, ami miatt megtetszett neki.

A masik velem tortent meg: amikor az utcan setalok, vagy utazas/bevasarlas kozben a fulemen szokott lenni a fulhallgato, es altalaban valamilyen angol nyelvu musort hallgatok a kedvenceim kozul (vagy hirmusor vagy podcast, esetleg audiobook). Egy ilyen helyzetben epp egy lany jott velem szemben a boltban, a szemebe neztem, ki akartam kerulni. Epp akkor mondott valami vicceset az, akit hallgattam, ezert elmosolyodtam. A lany ezt szeles mosollyal viszonozta, pedig nem is neki szolt. Aztan lesutotte a szemet amig kikerultem. (Nyilvan nem akartam tole semmit.)

Szoval ennyi informacio alapjan lehet barmelyik.

2020. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!