Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam be szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be szüleimnek a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm cigány származású. És a szüleim elleneznék ezt. Főleg apukám azt mondta, hogyha nekem roma barátnőm lesz. Akkor az a házunkba be nem teszi a lábát. Anya is azt mondta, hogy nem örűlne neki. Mert ők tudják azt, hogy én normális lányt választanék magamnak. Viszont azt mondták, hogy lehet bármi hátsó szándéka. Meg a szüleitől is fétenének.


Nos a lánynak az apjával már találkoztam. És nagyon rendes az apja. Dolgozik és rendesen eltartja a családját, sőt gazdagabbak még szerintem nálunk is. Mivel elég nagy házban laknak. És a férfi Mercedes C370-el járkál. Nekünk pedig van egy elég régi Audi TT-nk. Az anyját még nem ismerem.


A lányról is csak annyit, hogy nagyon értelmes, kedves, vicces és jó tanuló. Sosem viselkedik úgy mint a legtöbb roma. És nem mellesleg az egyik legszebb cigány lány akit még valaha láttam😋😘. Gimnáziumba jár és az osztályában is vannak még olyan csajok akik jól néznek ki. De azoknak a lányoknak a 85-a a tipikus felvágós szép lány. Ő szerintem veri őket főleg a bomba alakjával. És nem felvágós egyátalán🤗. Csak olyan romákkal barátkozik akik szintén normálisak! Igazából nem látszik rajta annyira. Inkább akkor észre vehető amikor többet sminkel! Még a bőre sem valami barna. Soha nem lenne velem szemben hátsó szándéka.


Mert 50 km van köztünk, ismerem 3 hónapja. De eleget beszéltem vele ahhoz, hogy tudjam milyen. Már az elején tudtam, hogy ő lesz az igazi!

Szüleimet, hogy tudnám rá venni arra, hogy együtt is aludhassunk. Illetve, hogy ne legyenek vele és az apjával szembe sem egyáltalán előítéletesek? Őszintén szólva nekem még ez lesz az első párkapcsolatom.

17 évesek vagyunk.



2020. máj. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fèlnek a szüleid. Probàld nem orditva de nem is veszekedve hogy neked màsfajta ember tetszik neked. Majd lesz ami lesz de ha megèrtik vagy nem te akkoris szabad legyèl. Szabadon dönthetsz a sorsodban. A te baràtnőt ès nem apudè.
2020. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg nekik. Vidd haza, mutasd be, biztos lenyűgözi őket ha tényleg olyan szuper ahogy írtad. Ha tényleg nem látszik rajta, akkor nem fog egyből kiderülni, utólag meg már ismerni és szeretni fogják, mindegy lesz a származása.
2020. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ismerjék meg egymást, ne mondd el. Ha az édesapját is megismerik, és mindkettőjüket jófejnek tartják, akkor nyugodtan elmondhatod, hogy roma. Mégjobb, ha beszélgettek róluk, esetleg elmondják, hogy mennyire kedvesnek tartják őket. Úgy a szavukon foghatod őket. Bebizonyítod, hogy nem szabad előitéletesnek lenni, és attól még, hogy valaki más, ő is emberi lény.
2020. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondom én is, hogy nem kell kiemelni a származását. Ő is Magyarországon él, ugyanolyan ember, mint mondjuk a szüleid. Ha meg nem is látszik rajta, hogy roma, akkor főleg ne. Úgy vidd haza, mint akármelyik magyar lányt!

Amúgy meg ne hagyd, hogy a szüleid válasszanak Neked párt! Persze hallgasd meg a tanácsukat/észrevételüket, hiszen tapasztaltak. Viszont a döntés akkor is a Te kezedben van.

Nekem 13 éves koromban volt az első barátom, amit a szüleim nagyon elleneztek, mert a fiatalember jóval idősebb volt nálam (9 évvel!). Legelőször tiltani akartak tőle, de a sarkamra álltam és megmondtam nekik, hogy az én döntésem, kit választok magam mellé és, ha eltiltanak, azzal csak rontanak a helyzeten. Majdnem 1 évig voltunk együtt, a szüleim úgy, ahogy tudták, elfogadták, bár nem táncoltak örömükben. Utólag persze rájöttem, hogy valóban nem mellette volt a helyem és szakítottam vele. De legalább a saját bőrömön tapasztaltam meg, tudtam vigyázni magamra (főleg úgy, hogy a szüleimnek így már hazudni sem kellett) és tanultam belőle. Mára pedig ugyanolyan normális ember lett belőlem, mint akárki másból.

Persze ez más sztori, de remélem, a mondandómat átadta! Ráadásul Te 17 éves vagy, lassan felnőtt férfi, így végképp a magad ura vagy e téren.

Én azt kívánom Nektek, hogy legyetek nagyon boldogok azzal a lánnyal!:))

2020. máj. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!