Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem kötelezően...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem kötelezően "tökéletes"?

Figyelt kérdés

Az a sokszor említett első igazi szerelem..

Sokadjára olvasom, hogy az első az ilyen. Teljesen tökéletes, ami az életünk végéig elkísér, és lehetetlen elfelejteni. Mikor benne vagy, annál felemelőbb érzés nincs, és felhőtlenül boldog vagy. Idővel pedig megszépül bármilyen csúnya is lett a vége.



2020. máj. 20. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen volt, pedig szerelmes voltam, de még mennyire. Tökéletes helyett én inkább hullámvasútnak nevezném. Volt, hogy tényleg felhőtlenül boldog voltam, volt, hogy sírtam és azt éreztem, sosem leszek boldog. Valóban lehetetlen elfelejteni, fontos tapasztalat volt. De nem szépült meg idővel, sőt reálisabban látom, mi volt a probléma vele.
2020. máj. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,az első kapcsolatom volt a legszarabb.Elsőre ritka kínos volt minden,aztán nem is bánt velem a legjobban....Inkább azt mondanám,hogy az első kapcsolat a legvakabb.Nem tökéletes mindenkinek,de nem is baj ez.Az embernek meg kellett tanulnia esni,mielőtt járhatott volna.
2020. máj. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az legelső szerelem általában nem tökéletes sőt...Ahogy előttem is írták az a legvakabb.
2020. máj. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első már 7 éve tart, afféle plátói szerelem, mert gyakorlatilag hiába tudom, hogy esélyem sincs, van valakije, stb nem tudom kiverni a fejemből.

Szerintem ez közel sem tökéletes...

2020. máj. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! - meg a második és az utána következő többi is!
2020. máj. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy az. Én teljesen idióta voltam annyira elvakított a szerelem. Fel se tűnt, hogy bánik velem és, hogy mennyire kifordultam magamból. Visszanézve semmi nosztalgia, vagy öröm nem fog el. Egyes kalandjaimra nagyobb lelkesedéssel gondolok.
2020. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem két éve tart az első szerelmem és mi együtt vagyunk, de lehet én csak azért látom tökéletesnek mert most élem meg.

A fiú tökéletes. Aranyos, vicces, intelligens, romantikus és még helyes is. Szeret engem és törődik velem.

Én tökéletesnek érzem.

2020. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes, mert amíg benne voltam, én teljesen azt hittem, hogy tökéletes és ennél boldogabb nem lehetek :)

De most, hogy másik párom van, illetve közel 4 éve kikecmeregtem abból a kapcsolatból, reálisan látom a problémákat és hogy miért is szakítottunk, hogyha a múlton gondolkodom :)

Szerintem sokaknak nem adatik meg a "tökéletes" első szerelem, ugyanakkor nem csak az első szerelem lehet csodás érzés. Viszont talán az a legmaradandóbb. De szerintem általánosítás lenne mindezt így kijelenteni, hogy mindig, mindenkire igaz :)

2020. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden szerelem más, nekem az első egyáltalán nem colt tökéletes, de akkor annak éreztem. Visszagondolva nagyon sok jel volt, ami azt mutatta hogy ez nem fog örökké tartani.
2020. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy az első szerelmemet sosem tudnám elfelejteni, attól függetlenül hogy mi sosem voltunk együtt, csak közel jártunk mindig, próbáltam mással, de senkivel nem volt olyan intenzív és mély mint azzal a személlyel akibe elsőnek beleszerettem! :)
2020. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!