Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan fél éve single vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve single vagyok, Ráadásul baráti körben is kicsit elhanyagolódtam a távolság miatt. Szooval Hol/hogyan ismerkedjek? mondják hogy ez magától jön , mégis egyedül vagyok

Figyelt kérdés
:(

2020. máj. 20. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Itt van egy ismerkedés témakör írj odaa. Mást nem tudok ajanlani🤷‍♀️
2020. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oldal van, de ha nagyon erőlteted a dolgot, akkor nem szokott összejönni a dolog. Ez ilyen murphy törvénye... Inkább próbáld meg valhogy elfoglalni magad, olvass, játsz, beszélgess akikkel tudsz és utána aki akar azt az ablakon is utánnad fogják dobni. Türelem és kitartás😁
2020. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem először a baráti körödet tedd rendbe, én is pl pár régi barátnőmmel akikkel nagyon jóban vagyunk de suli miatt aligha volt időnk egymásra, most több időt tudtunk egymásra szánni (hát igen, sajnos nem úgy, hogy elmentünk ide-oda, de írogatni, videochatelni tudtunk) így kicsit felfrissültek azok a kapcsolatok :D.

Próbáldd meg te is, hogy megkeresed a barátaidat, viszont emellett tényleg ha ismerkedni szeretnél, akkor ahogy előttem is írták nagyon sok online felület ad erre lehetőséget,ha párkapcsolatra vágysz.


Sok sikert! :))


16/L

2020. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!