Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt írta, hogy szeret, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írta, hogy szeret, mit írjak neki vissza? 17F

Figyelt kérdés
Pár hete beszélek egy lánnyal, de még nem találkoztunk (főleg a koronavírus miatt). Egyszer azt írta nekem, hogy nagyon el szeretne mondani nekem valamit, de mivel élőben ezt nem teheti meg, inkább leírja. Na és akkor írta meg, hogy szeret. Erre mit kéne válaszolnom? Persze, jó csaj, meg minden, de még nem ismerem annyira, hogy én is szerelmet valljak neki.

2020. máj. 20. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Velem is volt ilyen csak itt én vagyok a lány és a fiú valott nekem szerelmet... Én annyit írtam neki, hogy ez kedves tőle meg minden de amíg nem ismerjük egymást felesleges ilyen szavakkal dobálózni mert ezek csak szavak... Nah erre megsértődött szóóóval jah. Próbáld ennél udvariasabban közölni vele mint ahogy én tettem😂😂😂
2020. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha Debreceni szívesen átvészem :D
2020. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amit itt: kedveled te is őt, de még nem is találkoztatok, neked ez túl gyors. Szeretnéd jobban megismerni, reméled ezzel nem bántottad meg
2020. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Jelenlegi helyzet miatt nem tudok olzan sok mindet javasolni nert ugye nem tudtok talalkozni. Viszont ha vege a virusnak akkor minnel elobb talalkozz vele nehogy csak egy “baratnoivel otthon unatkozo tinilany”legyen😊De sok sikert
2020. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Na és akkor írta meg, hogy szeret. Erre mit kéne válaszolnom? " - HÁT, hogy te is szúrnád a kagyló husikáját.
2020. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedved 1 válaszoló lassan nem fog menni a fajfenntartás mert nektek kérvémyt kell beadni arra is,hogy vissza írjatok.
2020. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!