Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit a barátnőin keresztül "ismertem meg", mivel még úgymond nem találkoztunk, csak láttam a képeken, és párszor futólag élőben. Az a helyzet, hogy hosszú ideje nagyon bejön, csak eléggé tétlen vagyok, hogy ebben a helyzetben mit lehet tenni?

Szóval így látásból meg első benyomásra szimpatikus volt, ezt nem mondtam el igazándiból senkinek, de valami pletyka elindult és elvileg ez a fülébe jutott (ez nem biztos csak valami ilyesmit hallottam vissza) hogy ő szimpi nekem. De igaziból ami fura volt, hogy semmi nem követte ezt a dolgot, lehet nem is volt igaz. De mikor már megelégeltem egy kicsit ezt a tétlenséget írtam neki. Válaszolt, de igaziból semmi érdemi választ nem kaptam. Válaszolt, de nem érdekeltem őt igaziból.

És ez tök rosszul esik, hogy a barátaim mennyire jóban vannak vele, és én meg nem is ismerem, sok jót mesélnek róla, hogy ilyen meg olyan, és az én életemből meg ez kimarad és még nem is találkoztam igaziból vele... Mikor rákérdeztek már többiek is, hogy most akkor mi van? akkor én hülye tagadtam, mert kellemetlen volt a szituáció, de igaziból nagyon nyomasztó és már úgymond beleszerettem.. Ami vicc az egész, én sem így akartam, de jelenleg ez a helyzet, ha meglátom egy képen (nem követem őt sehol, de ismerősök képén) akkor nagyon elfog ez a szorító érzés, hogy ebből is kimaradtam, most sem ismertem még meg, szalad el mellettem az élet és én még mindig itt vagyok a 4 fal között ő meg éli az életét...

Hogyan lehetne valahogyan a közelébe kerülni? Biztos tudja, hogy valami alapja van és érdekel engem ő, mivel írtam és dolgokat is hallhatott, de akkor miért ez az érdektelenség? Lehet nem viszonozza, vagy fura neki ez az egész közvetítős dolog, de most ha nem reagál normálisan arra amit írok neki, vagy nem viszi tovább a dolgot akkor elég nehéz dolgom van :/

Mit ajánlotok? Mit tegyek? Teljesen reménytelen vagyok...



2020. máj. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a gyakori kérdések és nem a gyakori regények oldala. Összefoglalnád 2 sorban? (igaziból)
2020. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de akkor miért ez az érdektelenség?"


Erre annyi a válasz hogy nem érdekled. Írtál neki, kb. tett rád, bár elhívhattad volna egy randira és akkor legalább fixen tudnád hogy nem akar semmit, magyarul továbbléphetnél.


Ha nagyon akarod még erőltetni a témát, akkor a barátaiddal megtudod beszélni hogy szeretnéd ha bemutatnának neki, mert szimpatikus neked. Lehet zrikálnak majd kicsit, de reagáld le viccesen, nem kell ezen görcsölni.


Tetszik és megakarod ismerni, akkor miért izgulsz azon hogy piszkálni fognak vele? Azért mert félsz attól, hogy a lány lesöpör téged anélkül hogy egy esélyt adna, pontosabban akár egy pillanatot is rád szánna. Sajnos ez benne van a pakliban, főleg azok után hogy nem is beszélt veled értelmesen mikor kezdeményeztél, de ha nem csinálsz semmit, akkor az az őrlődés és gyomorgörcs marad, amit most érzel. Természetes hogy nem jövünk be mindenkinek, próbáld nem magadra venni.

2020. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De igaziból nem is ismer még, annyira én se őt, szóval nem értem, hogy csomó közös barátunk van, és nem is az, hogy nem akar velem kapcsolatot vagy ilyesmi, de se barát se semmi, nekem ez fura.. Hogy semmire sem ad esélyt, nem akar megismerni, és ez gondolkoztatott el. Hogy miért?

Lehet megkedvelne ha ismerne, nem tudhatom.. Ő se tudhatja.. Ha mindegyik barátnőjével jóba vagyok, (ez által gondolom jókat mesélnek ők is rólam, ahogy ők nekem róla) akkor miért van ez? Nem értem.


Persze, hogy félek, ez egyértelmű, már írni is féltem neki, meg minden. Meg kicsit kellemetlen a szituáció is, és nem tudom, az annyira erőltetés lenne ha úgymond nem lenne beleszólása, meg KELL ismernie, mert azt mondták neki.. Ezt a kényszeres erőltetést nem akarom, mert semmi értelme. Valahogy természetes úton akarom elérni, hogy érdekeljem, kíváncsi legyen rám, ki az akiről ennyi jót hallani..

Nem volt bunkó mikor kezdeményeztem, csak érdektelen, válaszolt az üzimre, amire én is reagáltam, hogy válaszolt és igaziból ennyi volt, erre már nem írt semmit. Megnézte és semmi. Szóval a kötelezőt letudta.

2020. máj. 20. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A külső az első amit látsz valakiből, tini korban főleg nem fognak nagyon számítani a belső értékek (sokaknál). Valószínűleg olyasmi a helyzet, hogy nem jössz be neki, de a barátaid már lehet mondogattak 1-2 dolgot, pl. hogy neked tetszik vagy hasonló. Könnyen lehet hogy amúgy segítő szándékkal, nem akartak ártani. Így jöhetett az a pletyka is amit írtál, aztán persze elhalt, mert nem alakult semmi és amúgy is ezek 1-2 hétig érdekesek, utána már máson csámcsognak az emberek.


Szóval nagy eséllyel azt tudja hogy tetszik neked, de neki ő nem, ezért erősen pattint téged, nem akar semmilyen kapcsolatot (hisz tudja hogy ez úgyse lenne barátság pl., viszont elképzelhető az is hogy lehet barátként se vagy neki szimpatikus).

2020. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Meg kicsit kellemetlen a szituáció is, és nem tudom, az annyira erőltetés lenne ha úgymond nem lenne beleszólása, meg KELL ismernie, mert azt mondták neki.."


Ezt bemagyarázod csak magadnak vagy túlgondolod. A legtöbb kapcsolat közös ismerősök által alakul, a barátok bemutatják egymásnak a jövőbeli párokat. Erről statisztikák vannak.


Abban semmi erőltetés és KELL nincs, hogy felvázolják neki, hogy "van ez az xy srác, látott minket egy múltkori képen" és megkérdezik hogy van-e kedved találkozni vele, hívnánk legközelebb. De akár még ennyit se kell mondaniuk, csak annyit hogy van egy jófej ismerősünk, szerintünk te is bírnád, nem gond ha hívnánk xy srácot legközelebb? Mondjuk egy ilyet, ebben semmi gáz nincs, ugyanúgy tudja mondani rá hogy sajnálom, de nem.

2020. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4: Jó, valóban, ez egyértelmű és valószínű ő már ezt a legelős percben eldöntötte (ahogy a legtöbb lány) hogy ebből nem lesz semmi. Az viszont szomorú ha ennyire nem bízik a barátnőiben és az ízlésében.. Mivel általában az én haverjaim haverjaival is jól kijövök, legalábbis én nem magyarázom be magamnak mielőtt megismertem, hogy "áhh vele úgy se leszek jóba". Szóval elég jó amit írsz, ez a pletykás része szerintem pont így történt, ez korrekt. És igaziból a másikkal is egyetértek, hogy tud róla, csak valószínűleg különösképpen nem érdekli.


#5: Meglehet, én így gondolom, hogy erőszakból ezt a szerelmi, ismerkedési dolgot nem lehet erőltetni. Nyilván, a 4-esnek írt válaszban benne van ez is, hogy az ismerősökön keresztül sokkal jobban fogadjuk az ismeretleneket, az a tény hogy az egyik jó barátom ismeri és jó véleménnyel van róla, szerintem számít. És ez is egy tény, hogy bízik bennem és nem mutatok be neki egy kretént.

Na igen, ez amúgy korrekt lenne, és díjaznám mert ez tök érett megoldás lenne, mivel még soha nem buliztam vele, sok ismerősével igen, ami szintén fura.. (Már azt is beképzeltem, hogy távol tartják tőlem, vagy ha hívták volna akkor megkérdezte ott leszek-e és akkor nem jön, nem tudom, de fura hogy ő soha nincs ott, mindegy) de szerintem valami ilyesmi beszélgetés tuti lezajlott, köztük, hogy van ez a srác, elvileg bejössz neki vagy valami ilyesmi, írt is neked, akkor most mi van? És nem kellene közvetítő sem ha akarna valamit. Pont amúgy ezzel a pletykával kapcsolatban írtam rá, és vártam valami vicces felfogást, hogy ja vicces, vagy rákérdez igaz-e stb. De semmi.. Nagyon lelombozó:/ Igaziból ez lenne valamilyen szinten jó, ha közösen legalább 1x buliznánk vagy valami, utána már nem zavarna ennyire a dolog, csak ez az esélytelenség foglalkoztat, hogy ilyen előítéletes..


Valahogy akkor szerintem ezt kell elintézni, hogy ott legyen ő is akkor amikor én.. Még nem tudom, hogyan, mert nem akarom, hogy ennyire egyértelmű legyen a dolog, hogy mikor pl. szervezünk egy bulit, hogy "nem akarod hívni xy-t?" mert az igaziból nem szimpi, és csak a pletykákat igazolná, hogy miért akarom, hogy ott legyen? Meg legjobb barátok ezt úgy is megbeszélik egymás között hogy ezt írtam, lányok.. Szóval ezt sem akarom, hogy ilyen needy legyek és lássák rajtam, hogy ennyire akarom, mert az nem szimpatikus szerintem...

2020. máj. 20. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj többet beszélni vele, kiderítheted hogy mit szeret...stb És nagyon fontos ne csak magadról beszélj és ha jól csinálod akkor félsiker😅
2020. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!