Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de nem tudom hogy vele mi a helyzet, mármint hogy ő mit érez. valami tipp hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
sos. idén év végén elmegy a suliból

2020. máj. 20. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk beszélgessetek?

Most, hogy digitális oktatás van, keresd meg facebookon :)

Nem tudom mit kell ezen túl bonyolítani, ha tetszik valaki beszélgess vele, csak úgy derítheted ki 100%-ra.

Egyébként meg beszélgettek egyáltalán? mert ha nem, akkor nem vagy szerelmes.

2020. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélgess vele, írj rá hogy hogy van, hogy bírja ezt a távoktatást, ez jó kis indok arra, hogy rá írj, azután reméljük megy a beszélgetés :D
2020. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jaaa persze chatelünk facebookon meg skypeon is, csak félek igazából
2020. máj. 21. 08:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj már, figyelj.. nem kell félni, merj kockáztatni, ha nem próbálod meg úgyse lesz belőle semmi.. aztán ha megpróbálod, nem veszíthetsz semmit se :D
2020. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez amúgy igaz. azon gondolkodtam, hogyha idén év végén úgy is elmegy akkor már elmondom neki aztán vagy sikerül vagy nem
2020. máj. 21. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy tanács, ne a végére hagyd...

2. És 4. Vagyok

2020. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. máj. 21. 10:07
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy lehet hogy az is nehéz hogy már senkiben sem bízommeg és nem mondtam el még eddig SENKINEK és senkivel sem beszéltem róla, mert tavaj volt egy incidens amiről nem igazán beszélek és hááát....amiatt
2020. máj. 21. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:

6. vagyok:

Értem, de figyelj, tényleg, nyugalom.. nem kell bizalmatlannak lenni, legyél magabiztos és bízz magadban és benne is :D


Amúgy ha bármikor tanács kéne, vagy csak simán beszélgetni szeretnél, írj privátban nyugodtan 😁


-EG

2020. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jajj nagyon kedves vagy! eskü senki nem mondott/írt nekem ilyen ez naon sokat jelent! és nagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyon KÖSZIIIIII
2020. máj. 21. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!