Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit érdemes várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit érdemes várni?

Figyelt kérdés

Szóval a következő szituáció áll fenn jelenleg:

Nemrég elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Általában én kezdeményezem a beszélgetést, illetve én kérdezek. Ő is érdeklődik, csak sokkal kevesebbszer. Ahogy észre vettem szeret magáról mesélni.

Viszont ma egyáltalán nem írtam neki, várva, hogy majd ő rám ír, hogy mit csinálok. (Természetesen nem gondoltam, hogy írni fog, egyszerűen ma csak nem akartam beszélgetni vele, azt szerettem volna, hogy ő érdeklődjön)

Tehát a kérdés az, hogy ha nem ír még napokig, akkor mennyit érdemes várnom még? Vagy ha pl 2 nap múlva sem ír, akkor kérdezzem meg én, hogy mi van vele? stb... Mi legyen szerintetek? (17F-17L)



2020. máj. 20. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Írjak neki nem soká.
Várjak addig, amég ő érdeklődik felém.
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen típusú kapcsolat van 2 ember között, az csak akkor marad fent, ha kölcsönös érdeklődés van. Ha ő nem keres, annak oka van. Ha szeret magáról beszélni, lehet csak addig a pontig érdekli, hogy "fényezze magát", aztán tovább ő már nem gondolja.

Én a mai fejemmel biztos nem írnék, bármennyire is akarnék beszélni a másikkal...

2020. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 2 hetet vártam egyszer és semmi :D
2020. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az érdeklődés egyértelmű szokott lenni. Ha érdeklődne irántad, akkor önszántából is keresne. Várj még szerintem egy hetet. Azért ha hét napig nem keres, az többet mond minden szónál.
2020. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából még tegnap este írt, szval zsír :)
2020. máj. 21. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!