Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régen jóban voltunk de történt valami és azóta nem sokat beszéltünk. Kb. 2 hete történt, hogy bicikliztem és láttam, de nem álltam meg, mert nem voltam biztos benne, hogy Ő az. Annyit láttam, hogy felkelt és lefotózott hátulról, valamint ott állt az úton addig amíg nem fordultam be egy utcába.

2020. máj. 22. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az szopás... Ebben a helyzetben szerintem neked kell "megalázkodnod", engeszteld ki valamivel vagy egy bocsánatkérés is elég lehet.
2020. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. vagy következő alkalommal menj oda hozzá, aztán beszélj vele


2. vagy pedig írj rá és úgy


Ha jóban akarsz lenni vele, lépned kell úgyis, nem tudsz mást tenni..

2020. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!