Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb barátom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátom, de félek hogy megint elszúrom. Hogyan lépjek? 16/F

Figyelt kérdés
A legjobb barátom lány és egyszer már tetszettünk egymásnak, amit csak utólag mondtunk el egymásnak. Péntek óta megint tetszik nekem és csak rá tudok gondolni. Beszéltünk azóta erről és ő azt mondta, hogy szerinte már nem tudna megtörténni mégegyszer ugyanaz köztünk, de szerintem meg igen... Nem tudom, hogy hogyan tudnám neki elmondani amit érzek (gondolkodtam azon hogy egy szép szerelmes dalt eljátszok). Ha megcsókolnám szerintetek az nagyon sok lenne? Minden ötletet várok és aki tud nekem segíteni annak előre is nagyon köszönöm!

2020. máj. 25. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rövid megjegyzés: mi az hogy péntek óta megint tetszik, ilyen nincs. Előtte is tetszett, te magad írod, végig tetszett neked a lány. Nincs értelme hazudni magadnak és csavargatni a valóságot, pontosan tudod hogy sosem néztél rá barátként, maximum elég volt addig az, amilyen módon a közelében voltál.


Hogy szúrtad el legelőször, miért nem jöttetek össze? Mit jelent az hogy nem tudna még egyszer megtörténni ugyanaz közöttetek, mert mi történt?


Elmondani elég "egyszerű", megmondod hogy többként gondolsz rá mint barát és szeretnéd magasabb szintre emelni a kapcsolatot. Majd elhívod randira.


Romantikus filmekben jön be ez a szerelmes dal, amúgy elég nyálas és visszatetsző, miközben hülyét csinálsz magadból. Ha a találkára nemet mond, hidd el hogy a dalra is azt tenné, csak még cikibb lenne a helyzet. Majd dalolgathatsz valamit ha már összejöttetek.


Persze ebben benne van hogy akár azt mondja hogy hagyjuk a barátságot is, mert nincs értelme, amiben igaza lesz. Neked is mindig bejött, csak nem akartad elveszíteni és talán úgy láttad ez egy jó közeledési módszer hozzá. Nem, eljátszani hogy barátok vagyunk, majd eléállni hogy nekem amúgy bejössz...csak felesleges köröket futsz és időt pocsékolsz.


Lépj most, de úgy cselekedj, hogy abból ne lehessen visszatáncolni, megint játszani a legjobb barát színjátékot, mint biztonsági megoldás. Lehet ezt még évekig csinálni amit most teszel, hogy hiába jön be, eljátszod hogy a barátja vagy, de ez nem fog jót tenni a fejlődésednek, a személyiségednek. Inkább utasítson vissza és sírd ki magad miatta (ha annyira letaglóz), de legalább tovább tudsz belőle lépni, nem egy helyben toporogsz, szenvedve belül.

2020. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen.... igazad van.... igazából ősz óta tetszik csak akkor volt nagyon intenzív. Utána lecsillapodott és találkoztunk pénteken és azóta nem tudom kiverni a gondolatot a fejeből.

Az elsőt úgy "szúrtam el", hogy egy átlagos baráti beszélgetésen ő elmondta nekem, hogy tetszettem neki... ráadásul ugyanakkor mint amikor nekem ő tetszett. Pedig akkor ősszel mindig azt mondondam magamnak, hogy azért nem mondom el neki, mert én úgyse tetszem neki.

Egy pár barátunk volt velünk akkor ősszel és azt mondták utólag, hogy érezni lehetett, hogy köztünk van valami, de igazából nem történt semmi, mert azt hittem, hogy ez csak egy egyszerű fellángolás lesz. Ehhez képest még azóta is tart...

2020. máj. 25. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: megmondod hogy tetszik,és elhívod randira.
2020. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki rögtön lehet hogy ő is teljesen így érez és igazából csak egymásra vártok, nem hiába vagytok "csak" barátok .lépni kell:D
2020. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan megmondta, hogy részéről nem működne, szóval fölösleges szerelmet vallani, mert csak elriasztanád magadtól.

"gondolkodtam azon hogy egy szép szerelmes dalt eljátszok"

Isten őrizz! Ez már túl nyomulós lenne...

"Ha megcsókolnám szerintetek az nagyon sok lenne?"

Nagyon-nagyon sok lenne. Véget is érne a kapcsolatotok.

Ne ugorj fejjel a falnak. Beszélgessetek továbbra is, aztán még idővel beléd szerethet. De akard ezt felgyorsítani, mert rossz vége lesz.

2020. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És mivel tudnám elérni, hogy belém szeressem?

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még! ;)

2020. máj. 30. 01:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"És mivel tudnám elérni, hogy belém szeressem?"

Egyszerűen csak saját magadat add, ne legyél más, mint amilyen valójában vagy. Ha az őszinte énedbe beleszeret, akkor hozzád való a csaj, de ne játszd meg magad csak azért, hogy belédszeressen, mert előbb-utóbb egy kapcsolatban előbújik mindkét fél igazi énje, és ilyenkor szoktak történni a nagy csalódások. Ne te akard irányítani a szerelmet! A szerelmet nem Te vagy Ő hozza létre. A szerelem két olyan ember között jön létre, akik lélekben összeillenek. Ha összeilletek, akkor együtt is fogtok maradni. De ha nem, akkor előbb-utóbb vége lesz. A lényeg az, hogy légy önmagad. Csak így fogod megtalálni azt az embert, aki a legjobban illik hozzád.

2020. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!