Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 6 hónapja leszünk együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja leszünk együtt a barátommal, eddig egyik hónapfordulót sem ünnepeltük de azért én szeretnék neki adni valamit. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk, szeret kockulni, edzett is amíg volt úgy lehetősége és bulizásnál sem kell sokst nyaggatni😄nincsen ötletem, a tipikus (parfüm, kép képkerettel, puha takaró, bögre..) ötleteket már ellőttem karácsony, szülinap, valentin nap alkalmával.

2020. máj. 26. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem felesleges hónapfordulókat ünnepelni.. de ha minden áron akarsz akkor főzz neki finomat vagy süss sütit.
2020. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert "hónapfordulót" nincs sok értelme ünnepelni, valószínűleg azért nem volt eddig.


Bármikor adhatsz valamit, azt nem kell időponthoz kötni. Jelen esetben valami különlegesebb program lehetne, amit eddig még nem csináltatok, de beszéltetek már róla. Vagy csak tetszene az ötlet hogy x helyre elmentek, mondjuk piknikezni vagy bármi.


Ha inkább "tárgyat" adnál, akkor meg ott vannak a játékok, ha annyira szeret kockulni. Megkéne kérdezni milyenekkel játszik szívesen, mit próbálna ki, mit vásárolna meg. Akár olyat is lehet amit ketten is tudtok játszani, vagy még többen, a barátaitok is tudnak jönni. A steam-es profilján is lecsekkolhatod mik érdeklik, mik vannak a kívánságlistáján.


Lehet egyszerre a kettő is nyilván, meg alapból persze jobb a program.

2020. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!