Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok semmit mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok semmit mondani és hova tűnt az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Én egy gengszter vagyok és konkrétan minden rosszban benne voltam, ami a városban történt.

Ismerem a maffiát és egy 6 emberből álló csoportot, akik ugyanazt csinálják, mint én.

Dohányzás, alkohol, fű, prostitúcióra kényszerítés.

Én május 21-ig minden nap csajoztam a városban és amikor olyan volt a helyzet, prostitúcióra kényszerítettem lányokat.

Május 21-én találtam egy lányt és az elején azt gondoltam ugyanaz lesz a helyzet: Elmondok dolgokat vagy meghallgat vagy elküld, ha a helyzet olyan lesz, megyek utána vagy prostitúcióra kényszerítem.

És teljesen más volt, ő és én elmondtunk mindent, amit tudni kell róla és rólam.

Elköszöntem és minden rendben volt.

És ezt még soha nem tapasztaltam: Nem ijedt meg semmitől, nem futott el, nem beszélt csúnyán és semmi megmagyarázhatatlan dolgot nem csinált.

A következő nap nem érdekelt a csajozás.

Azt gondoltam minden rendben, de írtam neki és egy órát gondolkodtam mit válaszoljak.

És ez azért van, mert konkrétan elmondtam neki mindent, amit tudni kell rólam és ezért nem jut eszembe semmi.

Persze arról tudok beszélni mit csináltam a buliban és megbízhatatlan vagyok, igaz annak értelme nincs.

És bennem semmi érzelem nincs, a prostitúcióra kényszerítést és a szexet a buliban munkaként fogom fel és nem tudom mi lesz ezzel a lánnyal és ezzel a helyzettel.

Most ezek a gondolatok kicsit összeszedetlennek és félénknek mutatnak, de ezek ellenére folytattam a rossz dolgokat de nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben és azt sem hogy lesz ez több, mint egy barátság.

Kos nő szűz férfi


2020. máj. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagy fel a rossz életel és ha barátnöt akarsz mond el hogy rossz dolgokat csináltál és hogy nem vagy rá büszke ha nem jön ösze akkor abol a rosz életü körböl válasz barátnöt magadnak Pablo escobart nak is volt felesége
2020. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is hagyd el ezeket a rossz dolgokat, keress értelmes munkát, barátokat. Ne egy rossz társaságban legyél, mert valszeg ő nem akar beletartozni. A megszokottnál próbálj kedvesebb lenni vele, az nem árthat, ha ilyen az átlagod


Értelmetlen, hogy szűz vagy mittomén mi vagy, semmi köze ehhez.


Mellesleg lehet hogy okos csaj, azért nem ijedt meg és most ment feljelenteni XD

2020. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. máj. 26. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz komolyan venni valakit, aki a tini párkapcsolatok kategóriában azzal nyit, hogy "gengszter vagyok", gondolom ezért nem ijedt meg :)

A fűről meg annyit, hogy a fél ország tolja kb., közel sem akkora dolog ám

2020. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed?
2020. máj. 28. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!