Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többen udvarolnának? Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen udvarolnának? Valaki élt már át ilyet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje meghíztam és szeretnék fogyni. És mindig azon gondolkozok, hogy akkor udvarolnának-e fiúk.. Valaki élt már át ilyet? Hogy sokat fogyott és hirtelen pl. a suli legjobb pasija kezdte neki csapni a szelet? Várnám a sztorikat! :))


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


u.i.: Igen, tudom, hogy elsősorban magunk miatt kell fogyni, de érdekel a fent leírt része is!



2020. máj. 27. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen még nem volt bár voltam kicsit több az átlagosnál ugyanúgy kedveltek. De lehetséges,hogy majd jobban kellesz egy srácnak.🤷‍♀️ nem igazán látok a fejükbe. De az edzés mindenképp jó szóval sok sikert hozzá! Hajrá!
2020. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok még annyit hogy türelemmel jön a siker szóval még egyszer kitartást!😁 17l
2020. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

18/F

Most kicsit gonosz leszek és megtöröm ezt az álomvilágot, de ez kérdező érdeke; nem fognak elkezdeni udvarolni a fiúk, amikor már lefogytál. Legtöbbünk nem azért kezdeményez egy csajnál, mert "nem kövér". Ez nem szempont. Egy telt lány is ugyanolyan mértékben lehet vonzó, mint egy karcsú. Nyilván vannak olyan fiúk, akik egy telt lány láttán úgy reagálnak, hogy "ah biztos hogy nem", de ők egyszerűen csak éretlenek, és nem látják a lényeget. Nekem több olyan telt lány ismerősöm volt, akihez vonzódtam, mert tényleg jól nézett ki, tehát nem ettől függ a dolog. Szóval ha csak az motivál, hogy tetszeni akarsz valakinek, akkor - nem azt mondom, hogy biztos kudarc - de valószínűleg csalódni fogsz, mert nem elsősorban a súlyodat fogják nézni, hanem a kisurgázásodat. A kisugárzásoddal tudsz igazán megfogni egy fiút. Tehát szerintem ne várj nagy változást ezen a téren, viszont maga az a tény, hogy "fogyni akart és le is fogyott", mindenképpen egy határozott, céltudatos jellemvonásra utal, ami kifejezetten vonzó egy lány esetében.

Összefoglalva ha fogyni akarsz, akkor fogyj, de ne várj nagy csodát ettől. A sikeres, eredményes fogyás viszont egy egy jó bizonyíték lehet arra, hogy határozott és céltudatos vagy, ami vonzó tud lenni egy lányban.

2020. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: az a helyzet, hogy a hízásom után elment az önbizalmam és ezáltal a kisugárzásom is elég ramaty lett, DE ha lefogyok jobban fogom szeretni magam és ezáltal a kisugárzásom is jobb lesz...szerintem. 😄
2020. máj. 27. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem feltűnően jobban megnéznek a fiúk(és a lányok is😂) mióta fogytam,és formásodtam. 56 kilóról 48 ra(163cm hez),és szedtem fel egy kis izmot a fenekemre.

Plusz én is jobban érzem magam az emberek között,és szívesebben viszonzom a srácok közeledését

Persze nem feltétlenül a vékonyság miatt,de én sajnos a plusz kilóktól nem formásodom, csak hülyén oszlik el rajtam😑

És az arcom is bájosabb lett kicsit, jobban kiáll az arccsontom, a szemeim picit nagyobbnak tűnnek:)

Nyilván a fogyástól még nem leszel más teljesen,pl én ugyanolyan buta és naív maradtam,ami miatt kicsit riasztom a pasikat:D

2020. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!