Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ha valaki szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az adott személyt a legjobbnak legszebbnek illetve a legcsodálatosabbnak tartja, persze a rózsaszín köd után is lehet ilyen ha összejön vele
2020. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Szar. Senki sem viszonozza és nem is fogja, szóval csak szenvedés számomra.
2020. máj. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom én egyszer voltam azt a lányt tartottam a legszebbnek,legkedvesebbnek,legokosabbnak és ameddig ő "képben" volt nem is néztem más lányra mert csak ő érdekelt.
2020. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mindig vele akarsz lenni és a vele töltött idő izgalmas és nagyon gyorsan telik. Nem érdekel a külseje csak is a személyisége (ha a személyiségét szereted akkor a külseje is "tetszeni fog") és a hibáival szereted.
2020. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyes pelda, mikor nem szamit eppen kivel kavar, kivel van joban, mit csinal, te ugyis szereted es a legjobbat akarod neki. Termeszetesen lehetsz féltékeny, de hamar rajossz hogy nem tudsz ra haragudni es ertekeled azt, hogy van neked.

(Lehet mas mashogy eli meg, de nekem ezt jelenti a szerelem, vagyis ez kulonbozteti meg a szmpatiat a szerelemtol)

2020. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem fog sokáig tartani úgyse. Én kb januártól tartott április környékéig voltam szerelmes. Persze összejöttem vele, most nem vagyok belé szerelmes, de szeretem őt minden hibáival együtt és jól esik ránéznem. Szerelem után kiderült hogy mégse annyira gyönyörű, tökéletes a lány, de ha egyszer szeretem akkor szeretem...
2020. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!