Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sárga szivecske mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sárga szivecske mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel néha szoktam chatelni és a barátnői szerint bejövök neki. Szerintetek mit jelent ha sárga szivecskéket küld? 💛 Ilyeneket.

2020. máj. 28. 09:24
A kérdező szavazást indított:
Bejösz neki
Nem jössz be neki csak barátként
Nem jelent semmit
88 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak tetszik neki a sárga, de különösebben nem jelent semmit számára
2020. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, én a lányomnak szoktam küldeni ilyet 💛 a páromnak meg ilyet 💕
2020. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanolyan mint ha piros ♥️ szivecskét küld.
2020. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha távol akarná tartani magát tőled, gondolom nem küldene semmilyen színű szívecskét. Viszont tiniként hajlamosak az emberek gondolkodás nélkül küldeni az ilyen cukiságokat. Szerintem azért jó jel ezzel együtt is. A színnek nincs jelentősége, bár lehet, hogy annyi, hogy a piros szívet túlzásnak érezte.
2020. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, hogy a sárgát barátoknak szokták küldeni. Persze meg lehet, hogy csak úgy random küldi, és nem jelent semmit.
2020. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Általában a szív színének nincs feltétlen más tartalma (bár előfordul)


Egyszerűen csak jobban tetszhet neki

2020. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy csak ez a szokása. Én pl mindig feketét használok.
2020. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Én pirosat vsak a barátomnak küldök meg a legjobb barátnőmnek. Mondjuk én "csak barátoknak" nem szoktam szivecskét küodeni, de ha igen, akkor is valamilyen más színűt. Tehát szerintem a sárga az hogy bír de semmit nem akar tőled.
2020. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
15%
A sárga szivecske azt jelenti "hiányzol", a piros a "szeretlek", a lila "kívánlak", a zöld pedig "imádlak"
2020. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt kéne tudni, hogy ez a lány szokott-e más fiúknak is szíveket küldeni, bármilyet. Ha igen, akkor nem nagyon jelent semmit ez sem, de ha nem, akkor ilyen “a sárga nem olyan értékű, mint a piros” magyarázatoktól (nem is hallottam még róluk, pedig nem vagyok öreg) függetlenül ez elég jó jel. Pláne ha a barátnői szerint is tetszel neki.
2020. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!