Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még ebből valami vagy ez egy veszett ügy?

Figyelt kérdés

Még év vége felé volt egy srác akit megismertem.

Alakultak közöttünk a dolgok, majd idén kb 2 hetet együtt voltunk.

Neki rendbe kellett tennie dolgait, mert elég rossz állapotban volt.

Ekkor szakítottunk is.

Aztán kb egy hónappal rá felkerestem.

Elkezdtünk beszélgetni, érdeklődött.

Majd volt hogy ő is írt.

Ezután tisztáztam vele, hogy én mit is szeretnék tőle.

Ő azt mondta még a hónap elején, hogy egy hónap múlva vizsgázik, addig nem akar semmi olyat tenni, ami érzelmileg befolyásolná.

Mert megbeszéltük hogy akkor mindent tiszta lappal lehetne indítani.

Még ő akarta hogy néha beszélgessünk addig, de azóta nem beszéltünk, lassan egy hónap telt el.

Pontosan nem tudom mikor vizsgázik.

Ti mit gondoltok, szerintetek ebből lehet valami vagy teljesen veszett ügy?



2020. máj. 29. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Maximum annyi lehet belőle, hogy unatkozik vagy egyedül érzi magát és akkor visszafogad, de ugyanúgy tenni fog rád ahogy eddig. Ha ez neked reményt ad, akkor megnyugtatlak, egy másodperc alatt ugyanúgy dobna ahogy legutóbb. Olyan után rohansz akit abszolút nem érdekelsz.
2020. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komoly kapcsolat lehet belőle. Ha tényleg szeretne tőled valamit, akkor tartaná a kapcsolatot. A lényeg, hogy ne told túl a dolgot. Csak annyira légy nyitott felé, mint amennyire ő nyit feléd.
2020. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!