Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy fiú akkor a közelében tele vagyok önbizalommal, boldog vagyok de aztán jönnek a barátaim a fárasztó kérdésekkel (hol találkoztatok először, miből jöttél rá h tetszik stbbb) es elmegy az egésztől az önbizalmam, kedvem is. Meg egyből azon gondolkozom h tuti nem tetszek neki mert magas vagyok még úgyse jön össze mit gondolok én.

Aztán ha újra beszélek a fiúval akkor már kínosnak érzem és rágörcsölök.



2020. máj. 30. 00:32
 1/6 Thispain ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Én valahol a visszahúzási mechanizmus, és a mostani szituáció hasonlóságai között keresném az okot. Az előbbi alatt azt értem, amikor a barátaid úgy beszélnek le dolgokról, hogy mi lesz, ha...
2020. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lilla ködben a talaj felett 5 centivel lebegsz.

Barátaid meg visszahúznak a földre.

2020. máj. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csicuki ***** válasza:
100%
Halkan megjegyzem ha ennyitől vissza esel a földre akkor az nem igazi...
2020. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De attól még ugyanúgy tetszik csak nem lesz már önbizalmam. Ez nem arra vonatkozik hogyha szerelmes hanem ha csak tetszik valaki
2020. máj. 30. 09:40
 5/6 A kérdező kommentje:

Pl:Mennyit taliztok? És rajovok h nem is láttam még sokat a srácot meg nem is ismerem.

Meg h minden nap beszélünk? Nem, nem beszélünk minden nap. Meg utana már csak felszinesen megismerem mert el vagyok bizonytalanodva az egész dologtól

2020. máj. 30. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek csoportosan csinálni valamit. Túra, biliárd, online társas játék. (persze a korlátozások betartásával)
2020. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!