Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Jól tettem h nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Jól tettem h nem írtam rá?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Ez az alapsztori. Na ebbe a srác a nagyon belezúgtam, voltak dolgok idén is(mármint pl.: olyan büfések) de azokat most hagyjuk. Igazából fogalmam sincs miért írom ki ezt a kérdést🤷‍♀️. Átsírtam éjszakákat miatta, már ott voltam hogy ráírok, de egy nagyon jó barátom(A) azt mondta ne. Én bízom benne, és a legjobb barátnőmmel meg az unokatesómmal már összeraktuk a szöveget, amit küldtem volna, amit A jóvá is hagyott, de mikor elmondtam neki, hogy kinek menne, rögtön azt mondta hogy ne. Hogy nála nem érdemes. Hogy csak szívatna ha vissza is írna egyáltalán. De az akadémián mindenki megtudná hogy ráírtam és hogy mit. Legalábbis az osztályból mindenképp. Itt egy másik kérdés, ami hozzátartozik a sztorihoz egy kicsit, A-ról szól, de azt a “tetszik nekem” szálat ne nézzétek, csak fellángolás volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


és itt a szöveg, amit küldtem volna a fiúnak:

“ Szia! Kérlek olvasd végig még akkor is, hogyha nem válaszolsz rá.... igazából csak annyit szeretnék mondani, hogy sajnalom hogy így indult a mi ‘kapcsolatunk’. Gondolom még emlékszel arra, amikor tavaly csak szórakoztatok velem és szívattatok. Tudom hogy soha nem akartál tőlem semmit.

Ennek ellenére esetleg indulhatnánk tiszta lappal? Persze csak ha neked sincs ellenedre.”


Nem tudom hogy ki merjem e írni a kérdést.... félek hogy nézi az oldalt. Vagy valaki nézi e abból a körből. Igazából csak jól esett kiírni magamból. Ja és voltam olyan idióta hogy bekövettem tiktokon...🤦‍♀️🙆‍♀️🤷‍♀️😬



Ezt a kérdést meg fogom bánni érzem...



2020. máj. 31. 01:38
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
85%

Tipik tini kor. Én régen ugyan ennyit görcsöltem egy egy ilyen levél elküldése előtt. Véleményem szerint baromság. Csak küld el, és ne görcsölj rá ennyire, hogy ki mit mond. Mi lenne, ha te derítenéd ki, hogy milyen is valójában a srácunk? :D Maximum légy az elején kicsit távolságtartóbb, nem kell azonnal bedölni a kezei közé. Így kevésbé sérülhetsz - de ha engem kérdezel, ez néha elkerülhetetlen.

Meg most nem azért, de megtudják a suliban, hogy rá írtál valakire? Hát ilyen információkért még Putyin is megnyalná mind a tíz ujját - csak hogy Dancsót idézzem. Ugyan, szerinted kit fog ez érdekelni?

2020. máj. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Gyere leqrlak, egybol elfelejted :)

23/F

2020. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ahj létszives legyél már egy kicsit kevésbé ráfeszülve. Kicsit engedd el, csinálj valami mást, kattogj valami máson, szivj el egy cigit vagy ilyesmi. De azért valószinüleg egy fiúnak elég kiábrándító lehet ha egy lány ennyire a megszállottja, ha ezt így folytatod elfelejthetetd a srácot, nagyon gyerekesen álsz hozzá a helyzethez, a fiúk szeretik az elérhetetlen lányokat és egy normális srác ugyse azt a csajt választja aki az ölébe hullik. inkább próbáld meg valamivel felkelteni az érdeklődését és a ha nem sikerül, tényleg csak engedd el, nem érdemes olyan srácokkal foglalkozni akiknek nem kellessz (tapasztalatból mondom) csak időpazarlás és az egód is rendesen meg tud csorbulni, amikór tényleg nem olyan nehéz elfelejteni, csak egy jó erős cigi kell hozzá.;) 17/L
2020. jún. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Hű basszus az egész délelőttöm ráment hogy végigolvassam a sok hivatkozást... :D

Egyébként aranyos sztori, és nekem is csak ennyi a tanácsom hogy nem kell ennyit parázni rajta. Elküldöd, aztán ha nem működik akkor ennyi. Te megtettél mindent és legalább nem kell fogmosáskor felköpnöd és aláállni. Itt nem veszíthetsz semmit, max hogy meglátják.. Hűha. :O

2020. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!